Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mikor fogok találni valakit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor fogok találni valakit, akivel elfelejthetem az exbarátnőm?

Figyelt kérdés

A szakítás a barátnőmmel ( ő hagyott ott ) nagyon megviselt. Úgy voltam vele, hogy ha minél hamarabb kerítek egy nőt magamnak, annál hamarabb túl leszel ezen az egészen.


El is kezdtem a régebbi lány ismerőseimmel felvenni a kapcsolatot, illetve a netes társkeresésbe is belevágtam.


Egész egyszerűen nem fognak meg eléggé. A régiekkel dumálgatok meg minden, de nem érzem a tüzet. Biztosan azért, mert már túl régóta ismerem őket és ez már inkább barátság...


Az egyiket simán ágyba tudnám vinni, de a párkapcsolat már nem lenne vele lehetséges. Nekem meg valami olyan kell, amit az exemtől kaptam meg, márpedig az igazi szerelem volt.


A többivel nem tartok itt, de igazából nem is bánom, unom az egész beszélgetést velük. Nincs meg az a játékosság a párbeszédekben, mint az exemmel.


A netes társkeresésnél volt egy lány, akivel lefeküdtem párszor, de egyszerűen nem akarok párkapcsolatot vele. De már a szex sem érdekel vele, mert ügye az meg nem elég...Egyszer megtörtént, hogy a lánnyal aludtam, és utána meg az exemről álmodtam. Ez volt az a pont, ahol úgy döntöttem, hogy vele sem folytatom, még a szexet sem. Ennek így semmi értelme.


Kezdek elkeseredni, mikor leszek már végre boldog valakivel ? Vissza kéne hódítani az exet? Ő már mással van...Még is mit tudnék most csinálni ?


27 éves vagyok egyébként.


2015. jún. 9. 23:47
 1/10 anonim ***** válasza:

Átérzem a helyzeted valamelyest. Én egy éve szakítottam egy lánnyal, a "nagy Ő"-vel, mert ő már nem volt belém szerelmes(ő nem volt képes kimondani, három hónapig csak szenvedett mellettem, hát döntöttem helyette..)

Azóta volt egy rövidebb kapcsolatom, egy-két futó kalandom, de egy lány iránt sem éreztem olyasmit, amit kéne. Pedig egyetemista-kollégista létemre elég sokat megismertem..


Tanácsot nem tudok adni, csak ideírtam ezt, hogy ne érezd magad egyedül. Pacsi!


23f

2015. jún. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nálam is hasonló a szitu... Tök könnyen talált mást mellettem 2 év után. Pedig úgy állt hozzá a dolgokhoz, hogy neki csak én kellek és tökéletes vagyok számára. Elhittem... Most egy jóval idősebb pasival van, de nagyon hiányzik és folyton vele álmodok...:'( Én pedig itt vagyok egyedül, összetörve... Tanácsokat én is elfogadok!


22/F

2015. jún. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 eper-répa-barack ***** válasza:

Tudom,hogy most ez szörnyű korszak, megviseli nagyon az embert, kiskanállal kell összekaparni magad.A felejtés nem megy egyről a kettőre, főleg úgy,hogy te szeretted/szereted őt, és mégis ott hagyott.A legrosszabb szitu..

Szerintem ne akard visszaszerezni, engedd el őt, már mással van és ami nem megy ne erőltessük alap is játszik.A más lányokkal való elterelés meg azért nem jó, mert saját magad csapod be.Én a helyedben most próbálnék magamra koncentrálni, csak magamra! Elmennék edzeni (kiadnám a feszültséget), vagy barátokkal valahova (de nem csajozási szándékkal).Egy idő után meglátod,hogy lecsendesedik az egész.Akkor már nem őt látod majd magad előtt, akkor kezdj el újra ismerkedni.

2015. jún. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha ö hagyott ott akkor biztosan voltak problémái. Átbeszéltétek? Miota van együtt az új párjával? A visszahódítás szerintem próba szerencse. Hátha sikerül. Egyébként ha ez az egész neked nem megy, akkor tényleg csak magaddal foglalkozz, ne akarj görcsösen beleugrani semmibe. A sport a legjobb gyógymód az ilyenre.
2015. jún. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
igen, a visszahódítás rész tényleg attól függ, hogy miért szakítottatok és mikor? biztosan tudod h más sráccal van?
2015. jún. 10. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igaza van az elöző kommentelőnek. Nekem 3èves kapcsolat szünt meg. A depresszióbol át segitettem magam a Gyurásra. Meny el sportolni, ne gondolj az exedre csak a jövőbe nèzz. Ha van haverjaid meny Discoba bulizni, sportolni. Jah ès haver soha ne feled:Neked nem aza csaj volt az igazi. Te mèg nem találtad meg a Nagy Ő-t, ès ne vesszisd el soha-soha a remènyt! ;)
2015. jún. 10. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

* Jah ès haver soha ne feled:Neked nem aza csaj volt az igazi. Te mèg nem találtad meg a Nagy Ő-t,


Ezt a szöveget nyomták valakinek 19 év óta, aki a mai napig nem állt fel belőle. Szóval kérdező ennek ne dőlj be.


Vagy próbáld meg visszaszerezni, vagy maradj inkább csendes magányba, mert ezzel legalább nem teszed tönkre az új nőket magad körül.

2015. jún. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem az ilyennek időt kéne adni arra, hogy kiheverje az ember.

Rohadt undorító dolog, hogy a saját önzésetek miatt egy pótlékot akartok úgy, hogy arra nem is gondoltok, hogy feleslegesen veszitek el az életének egy bizonyos részét.

2015. jún. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem rosszul állsz a dologhoz. Nem azért kellene kapcsolatba kezdeni, hogy az majd elfeledteti a másikat- ez az újjal szemben is szemét dolog. Hagyj szünetet, hogy elmúljon és utána kezdj ismerkedni, mert így átvered a másikat.
2015. jún. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Kedves Kérdező!

Én egy 23/L vagyok és ahogy olvastam a sztoridat , eléggé magamra ismertem.. Én lennék a másik oldal, mert naivan azt hittem, hogy tényleg érdeklem a srácot, akivel ismerkedtem... Közben kiderült, hogy csak "felejteni" kellettem...Én természetesen totál belezúgtam a srácba , ahogy kell... de ennyi lerázás után többet nem fogom keresni az tuti..

Szerintem mindenképp adj időt magadnak, mert a felejtés nem megy egyik napról a másikra.. És esetleg gondolj bele abba is, hogy nem mindenkinek jön jól ez a dolog, hogy csak kihasználják.. Vannak még lányok, akik az igazit keresik... (többek között én is) szóval ha időt adsz magadnak, valósznű, hogy kapásból két embernek is jót teszel.. mert sosem lehet tudni, hogy igazából kibe futsz bele... Remélem menni fog a dolog :) Üdv: R.

2015. jún. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!