Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért tűnnek el a férfiak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tűnnek el a férfiak a társkeresőn, miután megírom nekik, hogy gyárban dolgozom?

Figyelt kérdés
Ők szoktak rámírni, hogy tetszem nekik a képeim alapján, szimpatikus vagyok. Elkezdünk beszélgetni, ismerkedni, úgy tűnik teljesen odavannak értem, találkozni szeretnének. De miután megkérdezik, hogy mivel foglalkozom, és én leírom hogy egy gyárban dolgozom, teljesen megváltoznak. Sokan rákérdeznek, hogy azon belül mit, irodai meló? Mikor megmondom, hogy sima munkásként, utánna a legtöbben szó nélkül eltűnnek. A másik részük pedig nekiáll lesajnálni, vagy gúnyolódni, hogy ezek szerint nem vitted túlzásba a tanulást. Nem ilyen elit társkeresőkről van szó, hanem pl a Twoo. Ês a legfurább, hogy olyan férfiak is elutasítanak emiatt, akik szakmunkások, bolti eladók, raktárosok. Nekem is van érettségim és 2 szakmám, de nem ülhetek itthon az állommunkára várva, valahol dolgozni kell. Mindig a nőkre mondják, hogy milyen felszínesek, én pont fordítva tapasztalom, nagyon szarul esik ez az egész. Talán hazudnom kellene valamit ha rákérdeznek? Aztán ha komolyra fordul a dolog, csak akkor bevallani az igazat?
2015. jún. 10. 11:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
mert hülyék! nem a komcsi korszakban vagyunk hogy lehet válogatni a munka között! a munka nem szégyen az a szégyen aki nem dolgozik!!!!
2015. jún. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez tényleg elég pocsék érzés lehet, megértem, ha rosszul esik :/ Viszont a helyedben én is rögtön elmondanám, jobb, ha az olyanokat alapból elkerülnek, akik emiatt rögtön ejtenek. Remélem, hogy ráakadsz majd egy normális pasira, de szerintem nem jó, ha később tudják meg.

Most ez rossz hasonlat nagyon, de én meg kövér vagyok és inkább az elején elmondom, meg olyan fotót teszek fel, nem csak egy képet az arcomról, ahol egyáltalán nem látszik.

2015. jún. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Mert idióták.
2015. jún. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%

Mert budák. Ezerszer jobb, mintha munkanélkulin ulnél otthon és várnál a szebb jovore. A férjem is pár évig gyárban dolgozott és szeretett is oda munkába járni. Lehet, h arra várnak, h majd eltartod oket :)


28N

2015. jún. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%

Addig örülj míg a selejteket ilyen könnyen ki tudod szűrni, és ilyen könnyen morzsolódnak. Inkább örül, az ő veszteségük, a te nyereséged.

Fog jönni neked olyan férfi, aki más lesz mint az ilyen üres átlag, nyugi, csak kitartás és türelem.


És: a munka nem szégyen, sosem volt az.:)


Drukkolok neked:)

2015. jún. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
engem pont nem érdekelne az sem, ha éppen még nem sikerült neki munkát találni, nem a pénzét fogom szeretni meg azt amit kötelességből tesz a megélhetéséért hanem őt és ennyi, fiú vagyok, de velem is többször előfordult már, hogy miután meg kérdezték mivel foglalkozom többé nem írt pedig addig ő keresett :D Pedig nem is sz*r melóm van most is onnan írok :D Szóval nem tudom ezeknek mi lenne elég :D 25/F
2015. jún. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
81%
És mit szóljak én, diplomás pozícióban dolgozom logisztikusként, amikor elmondom valahol, mindig jön az üveges tekintet, hogy csak egy fuvarszervező diszpécser vagyok és kész. Közben ha tudnák... Legalább te el tudod magyarázni. Meg tudod indokolni, aki nem a helyén kezel, hagyod a fenébe, vagy éppen helyreteszed. Én ezt nem tudom megtenni. Aki nem az iparban dolgozik az fel sem tudja fogni mivel foglalkozom (beszerzés, készletezés, üzemi logisztika, projektmanagement, csomagolástervezés, lean etc etc) és miért nem egy OKJ-s fuvarszervezőit végeztem
2015. jún. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Neked jó szűrő ez, hogy csak olyanokkal foglalkozz akik feltétel nélkül elfogadnak olyannak aki és ami vagy.


Pl engem sosem érdekelt az ilyesmi, ha bejön a nő.


43F

2015. jún. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Sok olyan kapcsolatom volt,amiben nem mondtam el mit dolgozok.Amíg én magamnak megkeresem a pénzt,addig semmi köze hozzá másnak hogy mit csinálok.Ha meg nem tetszik valami,tartson el,akkor lesz köze hozzá.Így aztán nem firtatták mit vagy hol dolgozok.Helyedben nem mondanám el.
2015. jún. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
91%
Én 2 kapcsolatomnak is azért vetettem végett mert nem dolgozott a lány.. Elég szerencsésnek érzem magam hogy Magyarországon keresek netto 230-240e forintot. Attól még nem tudok és nem akarok eltartani senkit. Nekem mindegy mit dolgozik ha erkölcsileg rendben van a dolog.
2015. jún. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!