Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elég idióta vagyok, és sürgőse...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég idióta vagyok, és sürgősen kellene pár jó tanács, mert nyár végéig össze kell szednem magam, különben sok mindent elcseszhetek. Akad itt türelmes és megértő ember, aki meg tudná mondani, mit csináljak? 22/L

Figyelt kérdés

Szerelmi analfabéta vagyok, de csak ha az én szerelmi életemről van szó. Mások nagyon szívesen fordulnak hozzám tanáccsal. 22 éves vagyok, régen nem volt párkapcsolatom, ami nem baj, mert azért belementem pár hülyeségbe, amibe nem kellett volna, csináltam dolgokat, amikre nem vagyok büszke. Egy éve (kb) odafigyelek arra, hogy ne jöjjek össze olyannal, akivel nem kéne, viszont így kb senkivel nem jöttem össze.

A minap összefutottam egy régi ismerősömmel, akihez plátói szerelem fűzött, és félek, hogy vissza fogok esni, nem fogom tudni megfelelően kezelni a helyzetet. Van még két elég komoly probléma, ami ehhez kapcsolódik, azt privátban osztanám meg.

Jaj, a kérdéseim: mit tegyek, hogy ne essek vissza? hogy komolyabban vegyem a szerelmi életemet annál, hogy csak egy csalódásért ne csináljak magamból totál hülyét? hogy ne lássak mindenkiben potenciális (viszont plátói, és szenvedős szerelmet okozó) pasijelöltet?

Szerintem valami beütemezett terv kéne, amihez tartanom kéne magam, így arra koncentrálnék, és fokozatosan megtanulnék ura lenni az érzéseimnek. Viszont sokkal jobb lenne, ha más állítaná össze a tervet. Ugyanakkor formába kell jönnöm a nyárra kicsit, szóval olyan aktivitást is javasolhattok, ami fittebbé tesz.

Nagyon kétségbe vagyok esve, bárki bármi aprósággal ha tud segíteni, nagyon hálás leszek.



2015. jún. 10. 13:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Tényleg kicsit szét vagy csúszva:D


Egyébként a rendszeres és valóban kimerőt, megterhelő sport kezdésnek és alapnak jó lesz. Kiszellőzteti a fejed, megnyugszol tőle, át tudod gondolni tiszta fejjel a dolgokat stb stb. Mellesleg formába is hoz. Régen nekem nagyon sokat segített, csak most nem tudom csinálni, még kell pár hónap, de már nagyon ki vagyok éhezve rá:)

2015. jún. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

En is ebben a cipoben jartam. A rossz hir: nincs terv, ami alapjan haladhatsz. Ami nalam bejott: legyen eleted, barataid, hobbid, dolgozz vagy tanulj valamit, ne a pasiszerzesen jarjon az eszed allandoan, kosd le magad valamivel. Ha talalkozol egy pasival, aki tetszik, ne kezdj el az elso beszelgetes utan az eskuvorol fantazialni, folyamatosan tudatositsd magadban, hogy ez meg nem jelent semmit, meg barmi lehet.

23/L

2015. jún. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 datass ***** válasza:

Huh ez nagyon szedett-vedett lett így :)


Ha gondolod írd le privátba rendezettebben, mesélve a komoly problémáról is.

2015. jún. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Yorxun Yorxun ***** válasza:

Nekem nyugodtan írhatsz privátot. Szívesen segítek! :)

Voltam már én is hasonlóképp.

2015. jún. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!