Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kedves hölgyek, ti mit tartoto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves hölgyek, ti mit tartotok ismerkedésnél túlságosan nyálasnak?

Figyelt kérdés

Csak hogy a saját életemből felhozzak néhány példát, mind huszonévesek voltak:


1. eset: ismerkedés egy lánnyal, zenéről beszélgetés közben felhoztam neki, miket hallgatok, s túlságosan nyálasnak tartotta, hogy szívesen hallgatom a nagy sikerű filmek jól sikerült score-jait (azaz azokat a zenéket, amik film közben pl. egy-egy megható jelenet alatt hallhatóak). Steve Jablonsky, Michael Giacchino, Alan Silvestri, Ennio Morricone művei, amelyek egy laikusnak túlságosan "nyálasnak" hatnak. Évekkel később, személyesen kiderítettem, utólag már megbánta az ominózus hölgy, hogy ilyen buta tényezők miatt szakadt meg közöttünk minden.


2. eset: ismerkedés egy lánnyal, egyik közös ismerősünk házibulijáról úgy adódott, hogy nálam aludt, mert messze lakott innen, hétvége volt, busz/vonat nem ment, nálam meg volt szabad hely. túlságosan nyálasnak tartotta, hogy készítettem nagyon finom reggelit, s főztem neki ébresztőre egy meglepi török kávét. Nálam alapból finom kávéval kezdődik a kora reggel, ő viszont ezt a reggeli "rituálét" ignorálta, mert még soha senki sem csinált neki ilyet. Évekkel később, személyesen kiderítettem, utólag már megbánta az ominózus hölgy, hogy ilyen buta tényezők miatt szakadt meg közöttünk minden.


3. eset: ismerkedés egy lánnyal, időközben távozik életem legelső kutyusa. Totálisan tönkrementem néhány hétig, nem akartam kimozdulni semerre sem, viszont ezzel a kedves lánytól nem szándékoztam elzárkózni, továbbra is találkozni szerettem volna vele, ám a jelenlétében nem tudtam megálljt parancsolni, és megkönnyeztem a kis jószágot. Ettől a lány irtóra megijedt. Évekkel később, személyesen kiderítettem, utólag már megbánta az ominózus hölgy, hogy ilyen buta tényezők miatt szakadt meg közöttünk minden.


4. eset: ismerkedés egy lánnyal, egy művészetkedvelő lánnyal. Mivel nekem ezek a művészi dolgok teljesen idegenek, mégis érdekelni kezdtek, mert ismerkedésnél ez teljesen alap, hogy érdeklődik az ember a partner hobbijai iránt. Ámde túlságosan nyálasnak tartotta a véleményeimet egy-egy szép tájképről, városképről, csendéletről, portréről, és visszatetszést keltett számára ez a laikusként "túlzott" belemélyedés. Évekkel később, személyesen kiderítettem, utólag már megbánta az ominózus hölgy, hogy ilyen buta tényezők miatt szakadt meg közöttünk minden.


Soroljak még néhány esetet? Mert most hirtelen ennyi jutott eszembe. Kedves lányok! Ti mit tartotok ismerkedésnél túlságosan nyálasnak?


2015. jún. 10. 17:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
48%
Nem olvastam el, mert rövid az élet hozzá, de legyen a 2. :)
2015. jún. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
83%
sorolj, és írd le még 20x hogy megbánták :D
2015. jún. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
80%

Az nagyon nyálas, ha valaki évek múlva személyesen kideríti, megbánta-e a nő, hogy otthagyta.


(Egyébként hogy derítetted ki? Mert elég nagy dolog, hogy mind megbánta, az még nagyobb, hogy be is vallották. Az emberek általában maguknak sem szívesen vallják be a hibáikat.)

2015. jún. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
77%

1. Kerestek az alkalmat, hogy kimutassak azt hogy nem jossz be nekik. Le akartak koptatni.


2. Rossz volt a talalas. Nem jol adtad at amit akartal.


Onmagaban egyik esetet sem tartom problemasnak. Teljesen rendben vannak. Az egyebnel volt valami defekt.


28 F

2015. jún. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Estienne ***** válasza:
62%

Szerintem is inkább a "tálalással" volt a probléma. Persze jó hogy csinálsz reggelit meg kávét és nem úgy kell odaadni, hogy nesze b&zd meg, de ha kiskatonákat csinálsz és villával megeteted miközben fújod a kávéját meg ne süsse a nyelvét, az úgy már lehet rémisztő...


Persze ez a két véglet. Bár nem is én voltam a kérdésed célközönsége :-P

2015. jún. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
89%

Amiket felsoroltál az nem nyálas viselkedés,egyszerűen nem jöttél be nekik ez az igazság:)

Nyálas ismerkedésem még nem volt,csak a csókja volt túl nyálas:D

2015. jún. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is, ezek csak kifogások voltak, nem jöttél be nekik. Ha egy csaj (vagy akár pasi) úgy oda van valakiért, az apró defektekre is azt mondja hogy "aranyos", vagy "jó hát senki nem tökéletes" bla bla...az ilyen kifogásoknál látszik igazán hogy mit is akar valójában a másiktól. Semmit.
2015. jún. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Én is a kifogásos véleményen vagyok, mint az előttem szólók. De az is lehet, hogy olyan lányokat fogsz ki, akikkel nem igazán vagy egy hullámhosszon. Engem nem zavartak volna ezek a dolgok. de részletesebben is leírom:

1. Néztem volna egyet a zenei ízlésedre, de amíg nem zavarod az én zenehallgatásomat és nem teszel megjegyzéseket szent a béke.

2. Nem szeretem a kávét... :D

3. Nem volt a csaj felkészülve a sírásodra. Érthető mindkettőtök nézőpontja.

4. Okoskodónak vélt, a részletes kifejtésed miatt. Nem hiszem, hogy igazi művész lélek lett volna a csaj. Vagy közben valami olyat mondtál, ami végleg nem egyeztethető össze az ő nézőpontjával. Nem lehet tudni.

2015. jún. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Neked valami oltári tehetséged lehet ahhoz, hogy kifogj nőket, vagy pedig kamu az egész.


Én sokkal "nyálasabb" dolgokat műveltem már, és soha egy nőnek sem volt baja ezzel.

Volt, akinek belinkeltem egyik kedvenc számom, és elmondtam, hogy libabőrös leszek az ilyen szép zenétől, sőt, kicsit meg is könnyezem. Nem egyszer csináltam reggelit lánynak, sőt, virággal is kedveskedtem már, verset is írtam. Többször engedtem ki a könnyeim nők előtt, és igen, volt, hogy háziállat miatt, olyan is, hogy régi rossz emlékek miatt, sőt, olyan is, hogy azért sírtam, mert részegen rettenetesen megbántottam az adott hölgyet (akit amúgy szeretek), és nagyon bántam.

A művészetbe való belemerülés pedig hatalmas alap nálam, mivel én is rajzolok, festek.


Soha, egyetlen nő sem ejtett ilyenek miatt, sőt, a legtöbbnek tetszettek az ilyen dolgaim, gesztusaim.

Nem tudom, hol élsz te...

2015. jún. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen igaza van az utolsónak. Fura hogy másoknál ez nem jelent problémát (sőt), de nálad..hogy a macska rúgja meg, érdekes...valami más defekt kell hogy legyen, de arról gondolom 1 sor sem születik :)

Amúgy meg: első randin azzal nyitsz hogy nekiállsz bőgni, saját véleményem szerint nem igaz már hogy annyi időre ne tudd félre tenni a bajod mig megiszol a csajjel 1 hülye italt...produkálod itt magad, aztán nem tetszik a végeredmény

Megfőztél egy kávét, azt, most mit vársz omoljon a karjaidba?

Nem nem nyálasak amúgy ezek de ne helyezd már magad olyan Isteni magasságokba, mintha ez valami hihetetlen teljesitmény lenne, más férfi is simán tud ilyen lenni. Inkább nézz mélyebben magadba hátha van ott más is....

26/F

2015. jún. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!