Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan győzhetném le a beteges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzhetném le a beteges félelmemet a nőktől?

Figyelt kérdés

Olykor már a sírógörcs kerülget, hogy egy nő közelében totálisan leblokkolok, de minimum teljesen tehetetlen vagyok egy véletlenszerű élethelyzetben, ha egy olyan nő van a közelemben, aki jól néz ki, s akit nem ismerek.


40-es, 50-es munkatársakkal, családanyákkal, némelyikük már nagymama, velük nagyon jól érzem magam, de ebben az is közrejátszik, hogy ezek az "öreglányok" (én csak így titulálom őket magamban viccesen) rendkívül nyitottak, barátságosak, közvetlenek.


De amikor egy huszonéves lány a közelemben van, mélyen a szemembe néznek, majd ha észreveszem őket, ijedten elfordulnak, csendesek, nem beszélnek. Olyan, mintha láthatatlan lennék számukra. Erre pedig plusz egy lapát az én hülye fóbiám is.


Ne mondjátok, hogy legyek többet a társaságukban, ne mondjátok, hogy gyakorolni kell, ez nekem évek óta nem megy. Tíz évvel ezelőtt is balfék voltam, most is az vagyok, hiába jártam el nyaranta is társaságba.


A huszonéves nők olyanok számomra, mint egy örökké elérhetetlen, megközelíthetetlen floridai nyaraló. Tudom, hogy léteznek, sok van belőlük, de sosem fogom megtudni, milyen az, amikor megküzdöttél egyért is.


Huszonévesen nem lenne kínos kijelenteni ezt, de 34 évesen már annak számít: cikinek.


2015. jún. 10. 20:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha 15 éve van egy lelki problémád és magad erejéből nem tudsz túljutni rajta, akkor talán ideje lenne felkeresni egy pszichológust.
2015. jún. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért akarsz 34 évesen huszonéves lányokat? Mindegy, nem rám tartozik. Legközelebb, ha látsz egy szimpatikus nőt, akkor előtte szemezz vele, majd kérdezd meg, hogy meginna-e veled egy italt, mert szeretnéd megismerni. Ennyi az egész. De ha ez nem megy, akkor gondold végig, hogy ez az élet és mégis mitől félsz? Milyen veszteni valód van? Nem hordanak a nők kardot maguknál, hogy azzal levágják a férfiak fejét... Magadban tisztázd le ezt és akkor könnyebb lesz.
2015. jún. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Most komolyan, mit veszítesz ha odamész egyhez? Oké, lehet h nem jön össze, meg van rá az esély, de ha nem mész oda, nem is próbálkozol akkor meg biztosan nem jön össze. Magyarán, még mindig több esélyed van, ha próbálkozol. A csodát nem érdemes várni, vagy a sült galambot..

Amúgy meg miért huszonéves lányokkal akarsz kezdeni? Miért nem korodbeliekkel?

2015. jún. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerezz magad mellé egy srácot aki csajozik veled. Sokat jelent, ha valaki biztat.
2015. jún. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A magam életéből, példájából kiindulva azt is mondhatnám, hogy "Üdv a klubban!". De én nemcsak a nőkkel vagyok ilyen, hanem általában is. Az már más kérdés, hogy mikor szoktam találkozni, beszélgetni nőkkel. Neked legalább van rá alkalmad.

Erre a problémára sajnos én is képtelen vagyok megoldást találni, emellett olyan, mintha belül megállt volna az idő. Még most is a tizenéves és a kora huszonévesnek látszó lányokat figyelgetem a legjobban.

2015. jún. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vegyél egy sportkocsit
2015. jún. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Talán egy "öreglánnyal" megpróbálhatnád kicsit, egy ilyen kapcsolat sokat alakítana rajtad szerintem.
2015. jún. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!