Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Meg tudnátok engem vigasztalni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg tudnátok engem vigasztalni?

Figyelt kérdés

Húsz éves, életkoromhoz képest művelt és okos egyetemista vagyok lány vagyok. Most kaptam e-mailt arról, hogy felvettek nyárra egy jó nevű céghez dolgozni. Ezen kívül két munkahelyem is van, saját magamat tartom el. Nem panaszkodhatok.


De. Annyira magányosnak érzem magam, hogy megpusztulok. Az a férfi, akit aktuálisan szeretek, most éppen minden bizonnyal egy másik lánnyal van együtt.


Méh soha nem volt igazán komoly kapcsolatom. Nem találtam még senkit, akivel kölcsönösen szerethettük volna egymást. Néha belemegyek az alkalmi játszadozásba, de őket sem kaphatom meg teljes egészében. Mert nem szeretnek. Úgy érzem, hogy vénlányként fogok meghalni.


2015. jún. 10. 21:23
1 2
 1/11 opened paradise ***** válasza:
40%

Ne aggódj,lesz még rosszabb is.

Van akinek a fele sincsen meg és szintén nincs senkije sem.

Nem szabad rágörcsölni,attól még nem lesz jobb.

A srácot meg felejtsd el.

2015. jún. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ez semmi!

Nálunk tegnap a jég leverte az összes virágszirmot szinte az összes virágról, k**úrvára elkeseredtem! Nagyon dühít és még reggel is tiszta jég volt a kert, el sem olvadt....hát és az utak, hát az katasztrófa. A szomszéd sóderét meg elmosta a víz teljesen az egészet mind a 3 köbmétert.

2015. jún. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Jó, tényleg dedósan hangzik. De amikor látjátok azt a sok smároló párt az utcán. És belegondoltok, hogy benneteket még soha nem szeretett senki úgy igazán...
2015. jún. 10. 21:34
 4/11 opened paradise ***** válasza:
27%
Tegnap olyan szinten áztam el,hogy az alsógatyámból is facsartam a vizet...
2015. jún. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Felejtsd el a plátói szerelmedet, és ha ismerkedsz ne add magad oda egyből, mert akkor még szép, hogy csak elveszik ami nekik kell, utána tovább állnak. Ha hagyod, hogy megismerjenek előtte, akkor esély van arra, hogy belédszeretnek, azért aki vagy, és nem egy tárgynak fognak tekinteni, amibe egyet-kettőt üríteni lehet de többre nem való.
2015. jún. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha ez vigasztal, én nagyon messze vagyok már a 20 évtől, és nem tartok sehol sem a nők terén. Én minden nap ezt érzem. Neked legalább van normális munkahelyed is, most örülj ennek. Még csak 20 éves vagy, szerintem semmi okod nincsen az elkeseredésre velem ellentétben. Az mondjuk tényleg borzalmas, amikor ilyen helyzetben az ember mindenhol párokat lát.
2015. jún. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én meg tiszta parán vagyok,mert valami idegen csöngetget ma egész este.
2015. jún. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

nem fogsz vénlányként meghalni:) minden nap fejleszd képességeid:) Ez engem mindig megnyugtat...


Illetve nyugodj meg, attól biztos megnyugszol:)

2015. jún. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
a smárolás hogy függ össze az igazán szeretéssel?
2015. jún. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Bence_ ***** válasza:

Ha teszel azért, hogy legyen akkor lesz párod.

Fejlesztheted is magad.

2015. jún. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!