Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hova érdemes egyedül elmenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova érdemes egyedül elmenni ismerkedni? (Ha kihaltak a barátok. )

Figyelt kérdés

30 éves férfi lettem, és a barátaimnak már mind gyereke van, nem érnek rá már elmenni szórakozni valahová, ha össze is jön a társaság mind hozza az asszonyt, van hogy gyerekkel együtt vannak ilyen összejövetelek, ahol marhára sz**arul érzem magam mert egyedül vagyok.


És szórakozóhelyre elmentem 1x egyedül dehát úgy elég pocsék volt. A legtöbb helyre társaságban jár az ember.

Biztos értitek néhányan a problémát.


Hova érdemes menni egyedül?


2015. jún. 18. 20:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát esetleg most jön a nyár, meglehet próbálni strandon. Esetleg fesztiválokon de igen ilyen helyekre az ember nem szeret egyedül menni.
2015. jún. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is többnyire ez a problémám én is 31 vagyok. És ugyanez házasok gyerekük van...
2015. jún. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is, én is hónapok múlva 30 vagyok. 1-2 évünk maradt még megtalálni, utána már semmi esélyünk...

Én kihasználok minden napot, és elkezdtem leszólítani nőket és egyedül elmenni bárhová. Nagyon jó az, nem kell feszengeni. Fogod a piádat, bólogatsz, szóba elegyedsz.

2015. jún. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Ugyanez a gondom, csak lanykent.:-) 28 eves vagyok, tul egy hosszabb kapcsolaton, a kozos barati tarsasagban mar nem erzem jol magam. Munkatarsak kozul bejovok parnak, de hazinyulra nem lovok:-)

Ha valakinek van tippje, ne tartsa magaban!:-)

2015. jún. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Én már a 30-as éveim közepén járok. Fogalmam sincsen, hogy mit lehetne tenni, bátorságom az nincsen odamenni, meg nincs is hol.
2015. jún. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Megnyugtató h nem vagyok egyedül
2015. jún. 18. 22:04
 7/20 anonim ***** válasza:
90%

Iratkozz be valahová sportolni, egy elit edzőterembe ha birod anyagilag, délutánonként a budapesti divatos kávézók tele vannak jó csajokkal. Hétvégén is sokszor. Én tök normális srácnak gondolak ahogy írsz, szóval valami hasonló csaj való hozzád. Sok csaj jár divatos helyekre enni, hétvégén vagy este ott is összefuthatsz velük.

Kérdés mennyire vagy eleresztve anyagilag hogy bírd ezeket.

Beiratkozhatsz teniszezni is, ott is vannak jó csajok. A drogozos party helyeket kerüld inkább szerintem, ott nem fogsz normális nőt találni.

2015. jún. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
58%
Smúz, Villa Bagatelle, Vintage garden, Cserpes tejivó, Mini bár, Vapiano, Kiosk, Jogi egyetem környéke tele van jó csajokkal, Costa Cafe, California Cafe...
2015. jún. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
37%
Elnézve a hozzászólásaitokat jobb lesz ha felregisztráltok egy társkeresőre, csináltattok egy jó fényképet (nem szelfi a klozetban), és ráírtok sok korban hozzátok illő nőre.
2015. jún. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Előző, elmondom, hogy mi fog történni: le sem fognak minket tojni! Szerinted nem próbálták ki ezt sokan, akik ilyen helyzetben vannak?
2015. jún. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!