Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hova érdemes egyedül elmenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova érdemes egyedül elmenni ismerkedni? (Ha kihaltak a barátok. )

Figyelt kérdés

30 éves férfi lettem, és a barátaimnak már mind gyereke van, nem érnek rá már elmenni szórakozni valahová, ha össze is jön a társaság mind hozza az asszonyt, van hogy gyerekkel együtt vannak ilyen összejövetelek, ahol marhára sz**arul érzem magam mert egyedül vagyok.


És szórakozóhelyre elmentem 1x egyedül dehát úgy elég pocsék volt. A legtöbb helyre társaságban jár az ember.

Biztos értitek néhányan a problémát.


Hova érdemes menni egyedül?


2015. jún. 18. 20:07
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
58%

ki kell menni ismerkedni!!! irtam egy rakas helyet ahol igazán szép lányokkal lehet találkozni délutánonként

nem egy laptop mögül írkálni

legyél férfi, legyen ápolt/igényes megjelenésed

én soha nem azt néztem hogy szép-e egy férfi hanem hogy mennyire ad magára/ápolt/ intelligens/tud-e viselkedni

ha valaki bunkó de szép avval nem megyek még a sarokig sem

24n

2015. jún. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Akkor most hogy van ez? Akkor miért van az a számomra érthetetlen nézet, hogy aki alapból bunkó, azok kellenek inkább a nőknek?

És akinek nincs pénze ilyen vendéglátó helyekre menni, még ha lenne is bátorsága valakihez odamenni, az mit csináljon? Ha valaki csak úgy beülne figyelgetni a nőket, de nem kér semmit, akkor gondolom kiküldik előbb-utóbb. Meg ilyen helyekre szerintem nem is egyedül szoktak menni az emberek.

2015. jún. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Mármint egyedül ülő nőt nemigen lehet látni szerintem.
2015. jún. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
80%

8-as érti a lényeget...:) Én is általában ezekre a helyekre szoktam járni.. Bár egy kicsit fárasztó is, mert kell, hogy legyen a helyen valami program, ha csak beülsz enni/inni, akkor illetlenség odamenni más társasághoz, egyedül meg általában nem nagyon ülnek be enni. Szóval legyen egy kis mozgolódás is a helyen, zene vagy valami előadás, úgy jobb. Aztán nagyon nehéz megtalálni a tökéletes helyet, zeneileg is illjen hozzád és ott is legyen a nagy Ő. De csinálni kell, és akkor jó lesz..:)

A netes ismerkedést egy normális férfi kilövi, ott úgy is csak a ronda-idős-gyerekes-r*b*anc-primitív nők vonalán teng az egész, valami defektje tuti van a csajnak. Úgyhogy úton-útfélen a legjobb.:)

2015. jún. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

12-es: Menj el előtte dolgozni, minek kell Neked nő, ha fenn se tudod tartani a kapcsolatot.

Aztán pedig legyél ilyen:

https://www.youtube.com/watch?v=cM-PUbkb758

A nőnek a férfias jellem kell, az pedig a nyugodt intelligencia, amibe beleremegnek.

2015. jún. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Budapest az kicsit távol esik, de keresek akkor majd hasonló helyeket, szóval lényeg, h akadnak még hasonló emberek.

köszönöm a tippeket

2015. jún. 19. 08:25
 17/20 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne, hogy ha Budapest távol van akkor egy kis nyomorult városban, ahol soha semmi nincsen mégis hogyan lehetne ismerkedni?
2015. jún. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

7/8 vagyok

azért a felsorolt helyek zöme nem olyan drága hogy ne lehessen kifizteni

mindig lehet olyat valasztani az etlaprol ami nem olyan draga es a lenyeg hogy ott vagy

Vapianoba is lehet kerni 1 levest kenyerrel 800, nem kell a 2500 forintos puccos makaronira beulni

De ha ez is sok akkor elkene gondolkodni hogy baratnore futja mar, mert azt is illik meghívni nem csak egy kakaoscsigara

2015. jún. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Hát, ez nagyon szomorú. Nekem most az lenne itt a "költői" kérdésem, hogy a mai világban akinek nincsen ilyen dolgokra pénze, az mondjon le a párkeresésről?

Az már más kérdés, hogy én egyébként sem szeretem az ilyen nyüzsgő helyeket. Olyan helyek kellenének, ahová kimondottan ismerkedni járnak az emberek, csak sajnos olyan nincsen, ahol nincsenek sokan meg nincsen nagy zaj meg füst és így tovább. Végül is ha úgy vesszük, az internet az ilyen lenne, fizettem is érte, a társkereső oldalak használatáért, amíg rá nem jöttem, hogy hogyan viselkednek ott a nők, és hiábavaló a levelek írogatása.

Akik meg itt vannak ezen az oldalon, azok sem akarnak ismerkedni, vagy pedig messze laknak tőlem.

2015. jún. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
19, nem vagy reménytelen, csak legyél tökös! Indulj bele az éjszakába, és inkább bárokat vegyél célba, mint hangos zenés helyeket. Szedd meg magad kellő pénzzel, annyival, hogy jól tudd érezni magad, a pénz elengedhetetlen, minek kellene akkor Neked nő.. Azzal evidens, hogy csináltok közös programokat, ami lehet kevésbé anyagias meg jobban is, a lényeg hogy mindig legyen annyi, amennyi éppen elég. Nem kell sok, hidd el. Aztán csak adj egy kicsit magadra, meg legyen témád, tudd lekötni a nőt, és talán kész is a csoda...:) Egy sikerélmény után már szinte automatikusan jön a többi. Ne hagyd magad összedönteni.
2015. jún. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!