Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális, ha úgy érzem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha úgy érzem, éveket leszek egyedül? N

Figyelt kérdés

Eddig 2 kapcsolatom volt, mostanában úgy fest, szakítani fogunk, egyszerűen megfojt és nem hagy életteret.

Fiatal lány vagyok (21), mégis úgy érzem, hogy ha szakítok, éveket leszek majd egyedül.


2015. jún. 23. 16:19
 1/9 anonim ***** válasza:
59%

"mégis úgy érzem, hogy ha szakítok, éveket leszek majd egyedül."


Vonzás törvénye: ha ezt gondolod, akkor ez is fog valóra válni!

Helyette inkább gondold ezt: szakítás után hamar találni fogok egy pasit, aki mellett boldogabb lehetek!


Ha meg ebben a kapcsolatban maradsz, akkor boldogtalan leszel.

Melyiket választod: a jelenlegi rossz kapcsolatot, vagy esélyt adsz magadnak, hogy találj egy jobbat?

2015. jún. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egy fullasztó kapcsolat rosszabb, mintha egyedül lennél, inkább szállj ki belőle. Ha megértél egy normális kapcsolatra majd olyat találsz aki nem fojt meg. Rajtad múlik, hogy ez mennyi idő. A lnyeg hogy más típust válassz, mint az eddigiek.
2015. jún. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az korántsem biztos. Szabad leszel, lebegőt vehetsz, azt csinálsz és akkor amikor akarsz.

Persze ha beköltözöl a kis számítógép mögé és ott is maradsz akkro valóban egyedül maradsz.

De ha élni fogsz , szórakozni ismerkedni, vásárolni, jól érezni magad akkro nem.

2015. jún. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Semmi sem biztos. Miért lennél éveket egyedül? Ha elzárkózol az emberek elől, akkor el tudom képzelni. Másképp, ha legalább átlagos a kinézeted nőként, és kedves is vagy, meg barátságos, akkor ezt kizártnak tartom.
2015. jún. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A kepzelt felelmeid miatt inkabb benne maradnal egy rossz kapcsolatban? Ezt Te sem gondolhatod komolyan.


Inkabb lennek evekig egyedul es varnam az igazit, mint egy percet is eltolteni egy olyan emberrel, akivel amugy tok szarul vagyunk egyutt.

2015. jún. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én is így éreztem... két évvel ezelőtt. Igazam volt.


Egyébként minden attól függ, hogy mennyire jársz társaságba. Ha sokat találkozol másokkal, előbb-utóbb úgyis lesz valakid.

2015. jún. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez egyertelmu, a sultgalamb nem repul senkinek a szajaba, az otthonulokre sem fog a kiralyfi rakopogtatni es az internetes kozossegi oldalak is csak a virtualis kapcsolatok remenyevel kecsegtet.


Ugyan ugy el kell jarni tarsasagba mint annak idejen, ellehet jarni sportolni es amator versenyekre, ellehet menni tanulni valamit, hogy azonos erdeklodesi koru emberek tarsasagaban legyen az ember es lehet jarni a videket, ismerkedni mas emberekkel ... annyi modja van a normalis eletnek es mindig mindenkinek akad tarsa.

2015. jún. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát azt honnan tudni előre? Nem biztos!
2015. jún. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

én szinte biztos voltam benne, hogy így lesz, mégis a szakítás után 1 hónappal lett új kapcsolatom...

23l

2015. szept. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!