Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vesznek semmibe a férfiak? Miért nem kellek senkinek sem?

Figyelt kérdés
Csak ideig-óráig vagyok nekik jó, de a jövőjüket egyik sem velem képzeli el. Pedig én megértő vagyok, nem lógok állandóan a másik nyakán, még se kellek senkinek. Egy fiú lekoptatott miután bevallottam neki hogy még 22 évesen nem feküdtem le senkivel. Azt mondta az előző randik jók voltak, de az utolsó az nem. Hiányoltam hogy ha tetszem neki miért nem akart megcsókolni(persze nem az első randin). Egy másik fiúnak csak akkor voltam jó amikor találkoztunk, mert amikor nem találkoztunk nem érdeklődött utánam, volt hogy hetekig nem keresett, vagy amikor én kerestem akkor nem lehetett elérni az volt a kifogás hogy nem vette észre.
2015. júl. 17. 10:31
 1/5 anonim ***** válasza:

barátok mit mondanak erről? mert mi szinte egyáltalán nem ismerünk nem tudunk mit mondani...


22F

2015. júl. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát az a helyzet hogy nincsenek barátaim.
2015. júl. 17. 10:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy ilyen leírt sztori alapján nem tudunk sokat mondani rólad , csak találgatni. Részletesebben kéne kifejtened hogy hogyan viselkedsz , milyen pasikkal randiztál , mennyire ismerted őket , hogyan viselkedtek, te hogyan viselkedtél, mi lehetett az ok ami miatt meghátráltak , ha magadbanézrl mi az ami szerinted elriaszthat másokat ... Mert a leírásod kevés , ötletem sincs hol a baj , vagy ha van kedved írj nyugodtan privátot is szívesen meghallgatlak
2015. júl. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ennyiböl semmit sem lehet megtudni rolad. Ha ugy gondolod priviben irj többet magadrol. Talán valamire rájövünk.
2015. júl. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szívesen megismernélek
2015. júl. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!