Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyi idő után nem érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után nem érdemes reménykedni hogy lesz valakim? Közel vagyok a 30-hoz egyre jobban félek hogy nem lesz senkim már? Hogy lehet ebbe bele törődni? F

Figyelt kérdés
2015. aug. 7. 11:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Ismerek olyanokat, akik 30 fölött találták meg a szerelmet. Úgyhogy ne parázz rá.
2015. aug. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem szabad beletörődni és feladni. Folytasd tovább, és tegyél érte, meg fogod találni, hidd el! :)
2015. aug. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hasonló cipőben járok én is.

Van diplomán munkám sokak szerint boldog lehetnék élvezhetném az életet...


Csak valahogy az az egy dolog nem akar összejönni. Szoktam randizni, igaz nem könnyen jönnek össze az ilyen dolgok sem de na ...ez van.


Az utóbbi időben, aszt hiszem az őrület határára kerültem.

Már volt egyszer egy hülye időszakom egyeteme alatt, majd egyszer diploma munka készítés alatt (ekkor inkább ennek tudtam be).


De pár hónapja újra rám tört, nem tudok rendesen aludni, állandóan csak forgolódom az ágyban, állandóan hiányzik valaki kihez odabújhatnék stb.


Pár hete mikor, randizgattam egy hozzám nagyon találó lánnyal akkor az álmatlan éjszakák megszűntek egy időre

... de mikor még sem lett belőle semmi, még mélyebbre zuhantam.


Nem sajnáltatom magamat, folyatom az ismerkedést, de mikor a tegnapi randin is észleltem a lány jeleiből, hogy mennyire szarik rám mint férfi (húzódozik) és max. csak egy haveri szinten kedvel, na ez még jobban ki akasztott.

Nem tudtam már mit tegyek, hogy el tudjak aludni, egy darabig csak járkáltam a szobámban és az erkélyen.


A fentiekből adódó fáradság ki hat a munkámra és az itt esett teljesítmény esés vissza hat a hangulatomra és ez valószínűleg visszahat ismét az ismerkedésekre- randikra.


Egy rohadt ördögi kör az egész :

- ha meg állsz abba döglesz bele

- ha tekersz mint állat akkor meg abba


Egyikben keserűséget okoz a tétlen unalmas semmit tevés másikban pedig a hiába valóság, a pozitív visszajelzés hiánya miatt.


Már nem tudom, mit tegyek, de már nagyon ki vagyok ezzel az egésszel.


F

2015. aug. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

3-as vagyok ismét.


Nem töröm állandóan ezen a fejem, de kihat nagyon az életemre, amiért még nem gondolok rá tudat alatt és az érzéseimben abban ahogy nap mint nap érzem magam nagyon kihat.


Rengetegen vannak akik leszólják emiatt az embert de csak az érti igazan aki benne van, hogy mit is jelent az amikor fejre állhatsz akkor sincs semmi.


Néha úgy érzem, hogy az igazi áttöréshez be kéne szerezzek egy magán helikopter és egy saját szigetet.

De egy vén trotty és pénzhajhász idegroncs lennék mire ezt össze harácsolnám... ha ki nem mullok előtte valami depis szarban.

2015. aug. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát én még csak 22éves vagyok,sok barátnőm volt,de magányos vagyok szerelem hiányzik
2015. aug. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Okos ember előbb, buta később törődik bele.


Ki melyik kategória, az részletkérdés.

2015. aug. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom,hasonló korú vagyok mint te,

nehéz társat találni! :( 30N

2016. aug. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!