Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasságkötés után miért kezd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságkötés után miért kezd el a nők többsége meghízni?

Figyelt kérdés

Elslamposodnak, "bálnásodnak". A férfi szemszögéből ez úgy néz ki, hogy udvarol egy csinos lánynak, elveszi feleségül, 4 év múlva pedig egy elhízott "tehén" van mellette. Csak addig kell csinosnak maradni, amíg sikerül férjet fogni?

A kép szövege: Most már lehetek kövér.

[link]



2015. jún. 2. 13:17
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
92%

azért ezt kiegészíthetnéd: hogy a pasik is!


am gondolom megvan a férj/feleség, minek odafigyelni?!

2015. jún. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
88%

Megváltozott életvitel, megváltozott étkezési szokások (nem biztos, hogy a diétás kaja megfelel ebédre a férjnek és a családnak), kevesebb idő jut magára, meg idővel amúgy is egyre könnyebben rakódik a plusz a nőkre és egyre nehezebben megy le.

A férfiak többsége is pocakosodik, hacsak nem genetikailag olyan típus, hogy szinte képtelen hízni.

Meg aztán akár hiszed, akár nem, nem minden házaspárnak olyan fontos, hogy örökre vékonyak maradjanak.


Gondolom, mondanom sem kell, hogy a megoldás, ha a férj és a feleség együtt vált egészségesebb életmódra (nem úgy, hogy a feleség megfőzi a gulyáslevest, meg a palacsintát férjuramnak, aztán még magának a diétás cuccot.

Akkor is ez a megoldás, ha a férj nem hízékony, mert attól, hogy valaki nem kövér, még nem biztos, hogy egészségesen él és lehet, hogy egyedül maradok a véleményemmel, de szerintem a célnak inkább az egészségesebb életnek kellene lennie, nem annak, hogy 50 évesen is úgy nézzünk ki, mint 20 évesen.

2015. jún. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
90%

Őszintén szólva én még nem vagyok házas, de amióta összeköltöztünk a párommal, sokkal nehezebb odafigyelni az alakomra.

Kezdjük ott, hogy amíg egyedül éltem, sokkal több pénzem volt. Béreltem egy szobát, havi 30 ezerért. Most bérlünk egy lakást, 40-50 ezer per fő. Ez a különbség pont az, amiből mondjuk egy edzőtermi bérlet kijön.

Sokkal több a munkám is. Mert ugye a házimunka a nő dolga. Korábban a szobám takarítottam csak magam után, plusz havonta egyszer a közös helyiségeket. Most kettőnk után takarítom az egész lakást.

A főzés is rám marad. Korábban vacsorára sütöttem magamnak két tojást és megettem mellé néhány szem paradicsomot. Most normális ételt kell készítenem, abból is sokat, mert a párom nem lakik jól a nyúltáppal.

Vásárolni is gyakrabban kell mennem, mert nem bírom hazacipelni azt a mennyiséget, amit meg kell főznöm.


Gyakorlatilag azt a másfél-két órát, amit eddig magamra fordíthattam, most elviszi a házimunka. Mivel így is fáradt vagyok, nyilván nem fogok nekiállni duplán főzni, megeszem én is a rizses húst.


Őszintén szólva sokkal nehezebb és fárasztóbb az élet egy férfi mellett, mint nélküle. Én még igyekszem azért odafigyelni magamra, de abszolút meg tudom érteni, ha valaki ezt idővel feladja.

2015. jún. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
93%
3-as: Azért a pasidat is befoghatnád néha dolgozni otthon.
2015. jún. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
85%

Akár házas, akár nem, akár nő, akár férfi, a kor előrehaladtával változik a testünk.

Személy szerint, inkább hízok 30 kilót, mint, hogy a testile vagy szellemileg leépüljek.

2015. jún. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
80%

3as: és pasikád mit csinál egész nap?

egy normális ffi ugyanúgy beszáll ezek a dolgokba, ahogy egy nő. egyedül élt akkor megette a mocsok meg nem evett vagy anyucitól kötlöztetted el?

szóval ez nem kifogás. csak rossz pasit fogtál ki!

2015. jún. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
56%

Most minden pasi vehemensen védeni fogja az erősebbik nemet, de a 3-asnak nagyrészt igaza van. :)

A házimunka rész egy dolog, jó, be lehet fogni a pasit. Takarítson, amíg én főzök, munkamegosztás, éljen.


"A főzés is rám marad. Korábban vacsorára sütöttem magamnak két tojást és megettem mellé néhány szem paradicsomot. Most normális ételt kell készítenem, abból is sokat, mert a párom nem lakik jól a nyúltáppal. "

Itt a kulcs. Én is ugyanúgy észlelem magamon, hogy mióta a párommal vagyok, kikerekedtem. Nem azért, mert elhagynám magam, hanem mert a magam kedvéért ritkán főzök, neki kell a főtt étel. Ha pedig főzök, eszek én is belőle, nyilván. Se pénzem, se energiám a duplakosztra. Bár a pénz nagyobb motiváció. :)

2015. jún. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
88%

Valamit mondott rám a párom, hogy mi vagyok mert kicsit szedtem magamra, de nem jut eszembe, ő utána mondta magára, hogy ő meg disznó. Na akkor mit szóljak, ő már most azt mondja magára, tény hogy nem is nádszál. :D Akkor mi lesz házasságkötés után, Jabba? Én meg Leia hercegnő mellette...


Különben meg nekem az eddig a nagy tapasztalatom azokkal akiket ismerek vagy ismertem korábban pasik, hogy egyszerűen elvárták, hogy a nő kinézzen jól, de ők meg a legszakadtabb cuccokat vették fel, fogat se mostak és hasonlók! De mi nézzünk ki jól! S ez házasság előtt!


Mit csodálkoznak akkor, ha a nő sem ad magára az ő jelenlétükben! Mert az nem azt jelenti, hogy nem öltözik ki ha elmegy máshova a pasi nélkül. De nekik nem. Ez oda vissza működik!


De túl ezen alapvető volna, hogy maga miatt is nézzen ki jól, öltözzön jól és ne hízzon el ezzel terhelve a szervezetét is és nem is mutat szépen a sok zsír.


De ha már itt tartunk, műsorban láttam az etetőket! A pasi etette a nőt, hogy a nő rászoruljon az ő támogatására. Szóval, látod ilyen is van a világon!

2015. jún. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
9%

nem kell hízni, hanem akkor kevesebbet kell enni abból amit a ffi eszik, vagy mozogni!

aztán ha pasi kikacsingat, akkor ki lesz a hibás?

akinke meg olyan lusta a kedves párja, hogy semmi nem csinál, az meg is érdemli!

2015. jún. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
18%

Valójában igen, addig kell csinosnak/izmosnak lenni, míg nem ülnek bele a biztosba.

Mert lehet, hogy főzni kell és nem "nyúlkaját", de senki nem fogja a fejükhöz a pisztolyt, hogy egyenek is belőle :), esetleg kevesebbel is be lehet érni.

A férfiakat jobb nem megkérni a házimunkára, mert csak kérdésözön a vége és míg válaszolgatunk, már kész is lennénk vele :).

Otthon pasi, gyerek + két kutya. A kutyák ellátása, a háztartás vezetés az én dolgom, a "mi a kaja?" kérdésre is én válaszolok a 15 éves kamaszfiúnak :), ami azt jelenti, hogy soha nem elég, ami van.

Ha leülnék olvasgatni, vagy csak meginni egy pohár bort, már kezdődik is a "mesematiné": mi volt a suliban, a melóban, mi a hétvégi program, stb.

Ez normális. A családi élet ilyen, de ez még nem indok arra, hogy bárki (nő és férfi) elslamposodjon egy kapcsolatban.

Most is beleférek a 20 évvel ezelőtti farmerjaimba, csak már hülyén néznek ki :). Kis odafigyelés és nem a könnyű feladás - ennyi lenne a kulcs.

2015. jún. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!