Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a lányok/nők idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a lányok/nők idősebb férfival jönnek csak össze, akkor milyen szerepük van a velük egykorú vagy fiatalabb fiúknak/férfiaknak az életben?

Figyelt kérdés

Milyen tanácsot adnál nekik, mivel foglalkozzanak, hogy az ebből adódó frusztrációjukat oldják?


A "jöjj össze fiatalabbal" nem jó megoldás, mert azzal megint más kárára (fiatalabb srácok) találna valaki barátnőt.


2015. aug. 30. 10:59
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
28%

1. Akkor én is beszélek a tapasztalataimból: Azt tapasztaltam, hogy általában azok a lányok/nők, akik idősebb fiúkkal/férfiakkal jönnek össze, nem azért teszik ezt, mert ők érettebbek a fiatalabbaknál, hanem mert szerintük "Hú, de vonzó! Idős pasi!!! Sokkal vonzóbb, szexibb mint a fiatalabbak!". De én tudom, hogy ez nem minden esetben így van, csak a legtöbbször.


2. Erre hogy nem jöttél rá, mielőtt összejöttél volna velük?


3. Oké.


4. Ezzel egyetértek.

Megoldás: Keress kivételeket!

2015. aug. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
20%
Sunshinedoll, ez ma már a második ostoba hozzászólásod a témában (már amit láttam) légyszi olvasd már el a hozzászólásaidat mielőtt elküldöd! Nem kötekedésből mondom, tudsz te ennél többet is, mert volt teljesen értelmes hozzászólásod is pár perce.
2015. aug. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Az ember lakva ismeri meg a másikat, tartja a mondás.

Az elsőnél naív, szerelmes voltam, a másodikat pedig annyira nem ismertem, de nagyon szimpatikus volt a kisugárzása. Ezért nem láttam előre.


Továbbá eszembe nem jutna azért összejönni valakivel, mert az úgymond "menő". Egy velem egykorú is lehet vonzó és szexi, de sokra megy a külsejével ha belül egy tapló.

De ezzel egyet értek, hogy sokan ezért teszik. A képmutatás és a magamutogatás óriási szerepet kapott manapság.

2015. aug. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
38%

# 6 A magyarázatod sántít. A felnőtt emberek (18 felett) intelligenciája ugyanis nagyjából állandó, a korral már nem változik. Tehát egy 18 évesnek is lehet 160 az IQ-ja, és az már annyi is marad nagyjából, meg egy 40 évesnek is lehet 80, az se nagyon változik.

Szóval szerintem bíráld felül a preferenciáidat, mert az intelligenciához az is hozzá tartozik, hogy ne ragaszkodjunk irracionális, illogikus magyarázatokhoz...

2015. aug. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

"Az elsőnél naív, szerelmes voltam, a másodikat pedig annyira nem ismertem, de nagyon szimpatikus volt a kisugárzása."


Ha neked ennyi elég volt, hogy összejöjj velük, akkor részben te is hibás vagy szerintem.

2015. aug. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
14: Én se értek vele egyet néhány dologban, de azért az IQ-t ne keverjük össze az érettséggel!
2015. aug. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
#14-s egy szóval sem állítottam, hogy az IQ változni fog. De hiába van valakinek 160-s IQ-ja ha hülye az élethez.
2015. aug. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

#15-s

Nem mondtam, hogy nem. :) De szerintem egy 15 éves lánynak még nem is sok tapasztalata lehetett akkoriban, legalább is-e téren.

Azóta gondosabban válogattam partnert és meg is lett az eredménye, de szerintem a kérdésnek semmi köze az én párkcsapolati életemnek. :)

2015. aug. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

"Nem érzem azt, hogy egyezne az intelligenciánk a többséggel. "


Én erre reagáltam. Nem korfüggő, hogy ki mennyire intelligens. Történetesen ismerek nagyon intelligens és egyben érett 18 éveseket is. Tehát vannak, csak meg kell őket találni... És ismerek éretlen 40 éveseket is.

Ha kor alapján szelektálsz, akkor pont a lényeges tényezőket zárod ki.

2015. aug. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

#19-s

Ha elolvasod a többi válaszomat, akkor választ kapsz arra, hogy nem éppen kor alapján szelektálok. Nekem ez a meglátásom, el lehet ítélni, le lehet pontozni, ezen változtatni nem fogok.

2015. aug. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!