Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a lányok/nők idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a lányok/nők idősebb férfival jönnek csak össze, akkor milyen szerepük van a velük egykorú vagy fiatalabb fiúknak/férfiaknak az életben?

Figyelt kérdés

Milyen tanácsot adnál nekik, mivel foglalkozzanak, hogy az ebből adódó frusztrációjukat oldják?


A "jöjj össze fiatalabbal" nem jó megoldás, mert azzal megint más kárára (fiatalabb srácok) találna valaki barátnőt.


2015. aug. 30. 10:59
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

20:


"nekem nem kéne velem egykorú, se fiatalabb pasi soha többé"


"én adok esélyt ha látok benne reményt"


"nem éppen kor alapján szelektálok"



Akkor most mi van? Mert ez ellentmondás. Az első idézet tényleg arra utal, hogy semmi esélyt nem adnál veled egykorúnak/fiatalabbnak, de a másik kettő nem.

2015. aug. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
0%
Nem írom le a száraz és tényszerű igazságot, mert egyrészt az itteniek 99 százaléka úgyse értené meg, másrészt meg nincs kedvem a lepontozáshoz, mert már így is elég szar az átlagom.
2015. aug. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

" az itteniek

99 százaléka úgyse értené meg,"


Ennyire hulyenek tartod a tobbseget?

2015. aug. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Nekem mindíg korombeli volt a párom, igaz nem volt sok (hosszútávú kapcsolatokat preferálok). A jelenlegi kivétel (az egyetlen), de itt is 4 év van össz-visz amit azért nem tartok arcpirítónak. A barátnőim többsége is így van vele. Én egyetemen meg most is azt láttam gyakoribbnak, hogy korosztályból vagy plusz-mínusz pár év különbséggel választanak párt az emberek. Nem tudom te hol nézelődsz kérdező.


Amúgy az egyik válaszolónak igaza van, a nők nem tartoznak neked és nem is kötelesek összejönni akárkivel. A frusztrációd nem normális. Az alapfeltevés se normális hisz nem minden nő jön össze idősebbel.

2015. aug. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Hol volt az, ahol azt írtam nekem alanyi jogon járna barátnő? Tudom, hogy nem.
2015. aug. 30. 22:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!