Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak még (itt) olyan lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még (itt) olyan lányok akiknek nem az számít az ismerkedésnél, hogy milyen a srác facebook profilja? 22/f

Figyelt kérdés
:D

2015. szept. 2. 15:45
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Sajnos 300 like alatt nem állok szóba senkivel, bocsi. Múltkor randim lett volna egy sráccal, de megláttam, hogy egy tavalyi profilképén csak 247 like volt. Le is mondtam, szánalmas!
2015. szept. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem alig van képem kint a facebookon, évente 1-2-t szoktam kirakni, azokon is kb. 10-15 like ha van...Mégis bejövök a csajoknak, mert jól nézek ki azokon a képeken. Nem a lájkokat nézik, hanem a képeket. Ez a lájk téma sztem max általános iskolában számít. Szóval lehet 5000 lájkod is, ha ronda vagy rád se fognak hederíteni, viszont ha jól nézel ki, de mondjuk csak néhány lájkod van,attól még be fogsz nekik jönni.
2015. szept. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálam előny, ha kevesen lájkolják, mert nem szeretnék túl népszerű pasit, mivel nem vagyok túl társasági ember.
2015. szept. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért a profil maga sok mindent elárul az emberről, de ennek ellenére sem ez számít ismerkedésnél. Szerintem úgy 15 év felett nem ez számít :D Kérdés, hogy ki mikor éri el azt a bizonyos 15 éves szintet...
2015. szept. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem számít, kivéve hogyha 5000 ismerőse van és átlag napi 3 étkezését is megosztja.


23N

2015. szept. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!