Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Másképp gondolkodok, mint az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másképp gondolkodok, mint az átlag, ez gond lehet?

Figyelt kérdés

Sok tekintetben más a nézőpontom, mint az átlagnak. Keressek egy magamhoz hasonló kakukktojást vagy elfogadja ezt valaki?

Kicsit lázadó vagyok, ezt nem úgy kell érteni, hogy nem illeszkedek be a társadalomba, nem tartom be a szabályokat, nem tartozom szubkultúrához, nem vagyok agyon tetoválva, sem Jehova tanúja nem vagyok, nem vagyok football hulligán és nem drogozom, stb. Igazából teljesen átlagos életet élek, viszont gyakran mások az elképzeléseim, az erkölcsi értékítéletem, mint a többségnek. Ezt észreveszem a való életben is és itt is egy-egy válaszomnál, mennyire eltérő vagy mennyire más jellegű gondolkodás az enyém, mint másoké. És valahogy az utóbbi időben felértékelődött nálam az, hogy az enyémhez hasonló gondolkodásmódú embert találjak.


2015. szept. 4. 21:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Valami konkrétabbat is mondhatnál. :D
2015. szept. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Jó lenne tudni te most fiú vagy e vagy lány!

Mit jelent h

2015. szept. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Másképp gondolkodni, szerintem nagyon is jó dolog egy ilyen eltorzult világban. Ha valami más az nem egyenértékű azzal, hogy rossz!

Egy cipőben járunk, de nekem még fontos szempont, hogy nőből legyen az illető. ;)

22/F

2015. szept. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Bocs folytatom mit jelmt az hogy más az erkölcsi értékítéleted???
2015. szept. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az átlag kb. az emberek felét teszi ki. A többiek mind húznak valamilyen irányba. Nem biztos, hogy van még egy olyan összeállítású ember, mint te, de ez ne vegye el a kedved a párkereséstől. Találni fogsz olyat, aki megért téged, vagy mert hasonlítotok, vagy mert ő másképp kakukktojás, és képes tolerálni a te másságodat is.
2015. szept. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Igen. Én is ilyen vagyok és nagyon nehéz a helyzetem. Persze ez még sok egyéb tényezőtől is függ. Egy embernek alapvetően általában akkor vagy szimpatikus, ha hasonlítotok, így ez matematikailag megnehezítené a társkeresést, de az élet inkább véletlenszerű. Egyébként nem muszáj valakivel egyeznetek, az ember akár az ellentétével is remekül ki tudja egészíteni egymást, ez tapasztalat.
2015. szept. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem egyszerű így élni, mert az az általános és egyben begyepesedett gondolkodás jellemző Magyarországon, hogy "a kevesebb a rossz". Avagy sok lúd disznót győz. Az intelligens kisebbség, a birka többséghez képest a többség szemében a szálka, miközben önmagukat, mint gerendát képtelen meglátni ez a többség. Nehéz így élni, tapasztalom én is. Gyökeresen más elveket vallok, mint az ide irogatók nagy része, akik bőszen nyomkodják a piros kezeket, mert más gondolkodásában még van némi tartás és tudatosság. Ez persze bizonytalanságot okoz náluk, mert ismeretlen gondolkodásmód számukra. Ez van, ne törjön le, hogy más vagy. Inkább valld bátran az elveidet, nézeteidet!
2015. szept. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Lehetne nagyon sok példát mondani, de úgy fogalmaznék, hogy amíg az emberek többsége a könnyebbik utat választja, én az általam jónak tartott viselkedést, gondolkodást választom, és ezzel szembe kerülök másokkal, vagy "támadásokat" kapok. Persze nem ebből áll az életem, nem akarom magam szentnek feltüntetni, nekem is vannak hibáim és biztosan gyakran én is a kisebb ellenállás irányába mozdulok el. Meg ezt ne úgy képzeljétek, hogy kiállok az utcára tömegek elé skandálni meg hasonlók, pusztán a magam kis életterében, hétköznapi probléma helyzetekben viselkedek, gondolkodok így.
2015. szept. 4. 21:32
 9/12 opened paradise ***** válasza:
Én is és szerintem sokan mások is így tesznek,csak akkor van baj,ha a két értékítélet eltér.
2015. szept. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nagyon sok ember gondolkodik így, mint te, csak a másikféle látványosabb. Semmi átlagtól eltérő nincs benne, kb. olyan, mint mikor a tinik kijelentik, hogy "koruknál érettebbek". Remélem érted mit akarok mondani.
2015. szept. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!