Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Másképp gondolkodok, mint az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másképp gondolkodok, mint az átlag, ez gond lehet?

Figyelt kérdés

Sok tekintetben más a nézőpontom, mint az átlagnak. Keressek egy magamhoz hasonló kakukktojást vagy elfogadja ezt valaki?

Kicsit lázadó vagyok, ezt nem úgy kell érteni, hogy nem illeszkedek be a társadalomba, nem tartom be a szabályokat, nem tartozom szubkultúrához, nem vagyok agyon tetoválva, sem Jehova tanúja nem vagyok, nem vagyok football hulligán és nem drogozom, stb. Igazából teljesen átlagos életet élek, viszont gyakran mások az elképzeléseim, az erkölcsi értékítéletem, mint a többségnek. Ezt észreveszem a való életben is és itt is egy-egy válaszomnál, mennyire eltérő vagy mennyire más jellegű gondolkodás az enyém, mint másoké. És valahogy az utóbbi időben felértékelődött nálam az, hogy az enyémhez hasonló gondolkodásmódú embert találjak.


2015. szept. 4. 21:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nem gond, szerintem emiatt ne aggódj. Én is sok mindenben másképp gondolkodom, mint a környezetem, de ez nem szokott problémát okozni. A kollégáim időnként megállapítják, hogy álomvilágban élek. De ettől még jóban vagyunk. Igaz, nem akarok rájuk erőltetni semmit - ha szóba kerül, akkor elmondom a véleményem, de ha nem kíváncsiak rá vagy nagyon eltér, akkor inkább megtartom magamnak.

A párkeresést valamennyire nyilván nehezíti, de azért nem teszi lehetetlenné. A páromnak is vannak az átlagtól eltérő nézetei, sok mindenben egyetértünk. Persze van, amiben nem. De ez nem okoz problémát, mert az alapvető értékeink egyeznek. Az apró különbségek pedig nem okoznak problémát.


Szóval ne aggódj, élj a saját értékeid szerint. Biztosan találsz olyat, akivel jó párt alkottok majd.

2015. szept. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kicsit mindenki azt hiszi magáról, hogy különleges, vagy más mint az átlag. Szinte biztos, hogy nem vagy egyedül, én is sokszor érzem úgy, hogy nincs még egy ilyen gondolkodású ember mint amilyen én vagyok. Most ne a százalékot nézd, a langyik lepontoztak..
2015. szept. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!