Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban ilyen lenézendö, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban ilyen lenézendö, ha egy nö átlag munkát végez?

Figyelt kérdés

Kávézóban vagyok pultos lány külföldön. Nem azért, mert süt belölem a sötétség, hanem mert olyan mélyre születtem, hogy félbe kellett hagynom az egyetemet, mert a szüleim nem tudták fizetni a kollégiumot. Határon túlon nincsenek ám diákszövetkezetek, ha magyar vagy, felnöttként nem kapsz munkát, nemhogy gyerekként, így éheztem, és fenyegetett a hajléktalanság.

Ezután mentem ki külföldre, ahol az elsö évet szintén végigéheztem és fagyoskodtam. Most van munkám, ès mivel itt nem ingyenes a továbbtanulás, a tandíjamra gyüjtök.

Több nyelven beszélek, de ezzel nem találok munkát, mert inkább olyanokat keresnek, akiknek az anyanyelve az adott nyelv, nem C1-je, vagy B2-je van belöle.

Mégis azt veszem észre, hogy az itt válaszolók mind lenéznek, mert hogy kinek kéne olyan nö, aki nem társ, hanem kolonc, és lemaradt a szellemi fejlödésben, mert 8 általánossal végezhetö munkát csinál.

Meg hogy az ilyenek mind koszosak, ápolatlanol, cigiznek, ès buták.

Meg hogy egy diplomás nö, egy mérnöknö, vagy egy mentöorvos már partner.

Jártam egyetemre, és több arrafelé a sötét alak, akik isznak, cigiznek, ès ápolatlanok, mint az ember gondolná


Akkor miért?


2015. okt. 10. 15:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
17%
2015. okt. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
76%

Én nem tartom lenézendőnek.

Pultosnak lenni fizikailag, és lelkileg is kemény.

2015. okt. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
40%

Van egy kevés kisebbségi komplexusod nem?

Ennyire ne sajnáltasd már magad, mert dolgoznod kell.

2015. okt. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
57%
Nem, viszont ha férfi lennél akkor ubergaz, lenézendő, proli dolog, micsoda szánalmas lennél, ennyit is érsz pont (Lázár János véleménye)
2015. okt. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem nem lenézendő, minden munka munka, és szükség van arra, hogy valaki elvégezze, mellé nem is lehet könnyű munka a sok részeggel szót érteni.

Az is sznobizmus szerintem, hogy szóba sem állok xy-nal, mert nincs diplomája, mert nem egy papírhoz kötött az ész. Az már viszont tényleg probléma, ha valaki nem áll fényesen szellemileg.

2015. okt. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Rossz szemszögböl közelited meg te is ezt az egészet .
2015. okt. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
74%
Bármilyen munka végzése csak akkor lenézendő, ha az ember rosszul, vagy hanyagul csinálja. Esetleg még akkor, ha a munkakör jóval a képességei alatt van, és nem is áll szándékában feljebb lépni onnan, bár ez is hozzáállás kérdése, nem mindenki igényli, hogy kiaknázza a munkájában a kvalitásait.
2015. okt. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább te nem fogadod el és szereted önmagad,emiatt folyton elméleteket gyártasz arról,vajon mások mit gondolhatnak rólad.Ha több önbizalmad lenne,nem látnád ilyen sötéten a dolgokat.

Példának okáért az én munkám is pont az a kategória,amihez nem sok ész kell,inkább rátermettség.Az emberek mégis szeretnek,mert nem kesergek,hanem próbálom mosolyogva átvészelni a napokat,akkor is,ha belül frusztrált vagyok.Mindemellett tudom magamról,hogy nem vagyok buta,és ezt mások is látják.

2015. okt. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
50%
Ma Magyarországon, aki tanulni akar, az tud tanulni. Amit írtál azok csak kifogások, és önigazolás.
2015. okt. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Nézd nekem megvan a diplomám, (nem büfé szak) mégis alig jövök ki itthon (mert ugye 1-2 évvel is pályakezdő vagyok, meg szakvizsga meg miegymás). Most csinálom a másodikat, erre is csak a szájhúzogatást kapom (hogy biztos a pasim tart el, amúgy nem). Ha meg itt megemlítem (egyszer történt, egy felsőoktatási kérdés kapcsán a titulusok témájában, azóta is bánom), hogy egyébként doktorim van mindenki a torkomnak ugrik...


Én úgy gondolom, egyben érdemes nézni az embert a munkájával együtt, de nem csak azt figyelembe véve. Tizenévesen, és a húszas éveim elején lócart lapátoltam, meg minden lovardai munkát elvégeztem a túravezetéstől az abrakolásig egy istállóban nyaranta, szerintem a munka sosem szégyen.

2015. okt. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!