Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Benneteket zavarha, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Benneteket zavarha, ha egy nővel/férfival ismerkednétek és ő ezt csinálná? 21l

Figyelt kérdés

Tudom, nem nagy cucc, de valahol zavar picit, persze nem szólnék érte, se ki nem mutatom, hogy nem tetszik, hisz csak ismerkedünk.


Szóval ha más lányok, fiúk képeit lájkolgatná.


Igazából ezt nem tudom hová tenni. Ha valami/valaki megtetszik neki, betetszikeli. Miért?


Vajon az ilyesminek mennyi jelentősége van?


2015. okt. 14. 20:39
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
*zavarna
2015. okt. 14. 20:41
 2/13 anonim ***** válasza:
Hát mert megtetszik neki, észlényke. Semmi jelentősége és cseppet sem zavar az ilyesmi.
2015. okt. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
Nincs faszbukom.
2015. okt. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
21 évesen tényleg ilyen alacsony értelmi szinten vagy? Nagyin sajnállak. Ne okozz problémát a társadalmunknak, sterilizáltasd magad, ne szaporodjon akinek ilyen alacsony az iq-ja.
2015. okt. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem eleve irritál a facebook generáció. Bár nekem is van, összesen nincs fent 10 képem se, és csak értelmesebb oldalakat likeolok be. Sosem likeolgatok nőket sem, mert minek? Nem leszek egy 253. vészfhasz jelölt, aki nyal csontig, hogy aztán kapjak egy középső ujjat a végén. :)
2015. okt. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
#4. Téged se az eszedért tartanak. Pofa súlyba. ;)
2015. okt. 14. 21:02
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha lusta vagy lefogyni akkor legalább csináltass zsírleszívást és csöcsműtétet! A lájkok nem jönnek maguktól, főleg nem ha már vén fejjel (30 fölött) ülsz majd a gép előtt agymosottként a szottyadt tőgyeiddel ;-)
2015. okt. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
#7-es: nem a kinézetre adnak az emberek like-okat,hanem a népszerűségre
2015. okt. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Be kellene már ezt a frászbukot szüntetni!
2015. okt. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Tényleg le kellene már szakadni a facebookról, mint viszonyítási alapról.. Ez a sokadik ilyen kérdés itt. A lájkokból messzemenő következtetéseket levonni.. Kérlek.

Én is lájkolom, ha tetszik valami. Mert szép rajta a beállítás, jól néz ki az illető, van rajta egy kiskutya, stb. Nem azért, mert mindegyikükkel le akarok feküdni, hanem mert tetszik. Mint ahogy a múzeumban egy festmény, vagy a dombtetőn a naplemente.

Főleg, hogy csak ismerkedtek. Ne legyenek irreális elvárásaid. Honnan tudod, mi közük van azokhoz az emberekhez? Pláne, hogy férfiak és nők is. Elmúltál már 16, amikor ezen még lehet pörögni. 22/N

2015. okt. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!