Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Úgy tűnt tetszem egy srácnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy tűnt tetszem egy srácnak, de végül nem épp jól sült el a dolog. Kezdeményeztem, azaz feldobtam a labdát, de nem csapta le. Hogyan tovább? 20L

Figyelt kérdés
Eddig nagyon köszöngetett nekem, de lehet most fordul(t) a kocka. A kérdésem ami maga a szituáció is: Ha összefutunk és köszön, köszönjek? Bár lehet csak rám néz majd, már köszönni nem is fog. Vagy kerülni fogja a szemkontaktust is...
2015. okt. 26. 15:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha köszönnek, akkor illik visszaköszönni. Alap dolog.

Amúgy nem értem, milyen labdát dobtál te fel?


(Miért érzem úgy, hogy egy tini fórumon vagyok, amikor ez elvileg a FELNŐTT párkapcsolatok kategória, de folyamatosan mást nem látni, mint ki-hova nézett, ki-merre fordult, jajj, vajon érdeklem-e, stb.)


Felnőtt ember kinyitja a száját és tesz a kapcsolataiért.

Aki meg nem az, az miért akar felnőtt kapcsolatokba bonyolódni???

2015. okt. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
És akkor mi történik, ha elutasít egy ember? Nem lesz cunami a világban ettől. Teljesen természetesen viselkedj, mintha mi sem történt volna. Ha előbb látod meg, közönj rá, ha ő előbb köszön, viszonozd. Sokkal gázabb, ha megpróbálsz valami szerepet magadra erőltetni. Legyél nyitott, jókedvű.
2015. okt. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Segítséget kértem egy olyan fiútól, akinek úgy tűnt tetszem. Nem segített. Nem fizikai segítségről van szó. Nem értem, hogy miért. Meg se fordult a fejemben, hogy semmibe vesz. Ezek után kissé kellemetlenül érzem magam. Pontosabban nem értem, hogy miért rideg velem, ha látszott, mert mások is észrevették, hogy néz folyton.
2015. okt. 26. 15:54
 4/13 A kérdező kommentje:
2-es, én is erre gondoltam. DE kifúrja az oldalamat, hogy miért ilyen?
2015. okt. 26. 15:57
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ja, tudom már.. írtál neki facén, kérdeztél dolgokat, olvasta és nem válaszolt..

Szóval azóta sem. Ott még arról volt szó, majd személyesen megkérdezed. Akkor?

2015. okt. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Én semmit sem kérdezek tőle. Semmi értelme.
2015. okt. 26. 16:10
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez ovis szint.

Egy olyan totálisan jelentéketelen dolgon pörögsz, mint a köszönés. Ha akarsz valamit tőle, beszélj vele, és ott majd jobban kiderül, mi a helyzet.

2015. okt. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
7. Igazad van, de ha levélben sem méltat válaszra, ugyan mi értelme bárminek is a továbbiakban? Pont, hogy neten könnyebben kommunikál az ember. Főleg ha félénkebb. Csak az a durva, hogy ilyen egyszerű levélre én még Kis Pistának is válaszolnék, erre tessék....
2015. okt. 26. 16:18
 9/13 anonim ***** válasza:

Ismerek olyat, aki személyesen jobban kommunikál, mint a neten.

És ha nem segített, akkor mi van? Megmondta, miért? Személyesen próbáltál vele beszélni erről?

2015. okt. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Figyelj, elolvasta. Nem válaszolt, ami azt jelenti kisebb gondja is nagyobb. Nem kell ehhez zseninek lenni. Persze, még letámadom az utcán is, hogy én legyek a "zakkant csajszi".
2015. okt. 26. 16:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!