Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Úgy tűnt tetszem egy srácnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy tűnt tetszem egy srácnak, de végül nem épp jól sült el a dolog. Kezdeményeztem, azaz feldobtam a labdát, de nem csapta le. Hogyan tovább? 20L

Figyelt kérdés
Eddig nagyon köszöngetett nekem, de lehet most fordul(t) a kocka. A kérdésem ami maga a szituáció is: Ha összefutunk és köszön, köszönjek? Bár lehet csak rám néz majd, már köszönni nem is fog. Vagy kerülni fogja a szemkontaktust is...
2015. okt. 26. 15:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
istenit már, köszönj! hajrá, nyomjad tövig
2015. okt. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Hát, nézd, ha nekem fontos az a segítség, én rákérdezek, ezek szerint neked nem volt eléggé fontos.

Pár éve volt egy időszak, amikor katasztrófa volt a facebookon az üzenetváltás, sorozatosan voltak olyan problémák, hogy nem érkeztek meg vagy csak részben érkeztek meg üzenetek, én meg vakartam a fejem, hogy na most akkor mi ért célba és mi nem, ki nézett hülyének az esetleg csonkán megkapott üzeneteim miatt, amiket nem értett.

Szóval ha neked fontos valami, tessék felnőni és használd a szád, beszélj, arra való. Nem egy olyan embert ismerek, aki "be van oltva" internetes kommunikáció ellen...

2015. okt. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Csak tudnám, miért nem tudnak a mai fiatalok beszélni??? Miért vannak bebutulva a telefonba ahelyett, hogy használnák a szájukat? És miért a felnőtt kapcsolatok kategóriába írnak, mikor tök gyerekes sztorizgatással múlatják az időt?
2015. okt. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!