Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért veszitem el a nők érdeklődését képcsere után?

Figyelt kérdés
Átlagos vagyok nők is ezt mondják barátok is ezt mondják mégis nincs érdeklődés mikor Meglátnak. Előtte viszont tökre oda vannak értem. Mit tudok tenni? Milyen pasik kellenek a nőknek?
2015. nov. 1. 10:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Küldj képet és megmondom, miért.
2015. nov. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
69%
Azt jegyezd meg, hogy nincs olyan hogy átlagos. Ne kategorizáld be magad csak legyél pozitív és élj rendesen. Mindenkinek más a zsánere, te nem voltál az nekik, de majd az leszel valakinek. Ne aggódj!
2015. nov. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%
Ezek szerint nem olyanok, mint te. De mi lenne, ha tudnád? Mennél plasztikai sebészetre? Mert szerintem az arc a döntő.
2015. nov. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
32%

mert ha a nők azt mondják átlagos vagy akkor ronda vagy!

Mit tudok tenni? légy bunkó vagy gazdag. Milyen pasik kellenek a nőknek? 180cm menedzser típus domináns izmos flegma jah és még a se**ét is 20e sel törölje ki.....

2015. nov. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
81%
Akkor személyesen kell ismerkedni.
2015. nov. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
41%
ismeros erzes... de nem lehet mindenki egy Andi Vajna
2015. nov. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
55%
Szeretem ezeket a költői kérdéseket. Nyilván azért mert csúnya vagy.
2015. nov. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem vagyok csúnya csak nem férfias és volt pár barátnőm már voltak közöttük jobb is Pl latin táncos
2015. nov. 1. 11:02
 9/17 anonim ***** válasza:
Nem vagy a zsánerük, akikkel próbálkozol, vagy nagyon előnytelen a kép, amit küldesz magadról.
2015. nov. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ha küldessz egy képet akkor megmondom :)
2015. nov. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!