Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek a cikkben írottak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a cikkben írottak párkeresésben/párkapcsolatban is helytállóak?

Figyelt kérdés

[link]


Szerintem a csajoknak/lányoknak/nőknek sokkal jobban imponál az, ha határozottan hozol egy döntést, vagy határozottan reagálsz mindenre a lehető leghamarabb. Tök mindegy, mi lesz a következménye, a lényeg, hogy gyorsan dönts mindenben. Lehet, hogy oltári szarul fogsz kijönni belőle, de döntöttél, a csajod meg villoghat vele, hogy te bizony egy nagyon okos, határozott hapsi vagy, holott nem is biztos, hogy okos vagy, csupán hoztál egy döntést hirtelen felindulásból, aztán majd lesz valahogy.


2015. dec. 12. 23:14
 1/5 anonim ***** válasza:
omg Lajos! te ilyen szenny oldalt olvasol mint a 444?!!! nem nyitom meg de igazad van amit írtál
2015. dec. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%
Azért számít, mert a nőknek nincs agyuk és ezért csak az állati ösztöneikre hallgatnak.
2015. dec. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#1: A 444 politikai cikkeit kerülöm, ahogy csak tudom, mert kinyílik a zsebemben a bicska tőlük, viszont ezeket a tudományosabb cikkeket szeretem. Ne parázz, sem szélballer, sem széljobber nem vagyok. :D
2015. dec. 12. 23:19
 4/5 anonim ***** válasza:
jah yo! nyugi én se politizálok :D
2015. dec. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2-es: Köszönjük.
2015. dec. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!