Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, járnátok meddő fiúval?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, járnátok meddő fiúval?

Figyelt kérdés

Egy betegség kezelése miatt véglegesen meddő lettem. (nem lehet semmit tenni vele, de röviden ez a lényeg) Mással nincs probléma. Nincs gond az ismerkedéssel, de ahogy szóba hozom (nem támadok le vele senkit, csak finoman hozom fel, ha éppen olyan téma lenne), valahogy mindig vakvágányon kötök ki.

Van olyan lány, aki ismerkedne olyan fiúval, akivel ha valóban hosszú távú kapcsolat jön össze, soha nem lehet tőle gyereke? Persze örökbe is lehet fogadni, de az nem ugyan az. 24F



2016. jan. 23. 08:43
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:

Nekem nem, mert van gyerekem. Viszont ez meg így neked ennyi idősen nem perspektíva.

A korodbeliekkel nehezebb, de szerintem nem lehetetlen.

2016. jan. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 A kérdező kommentje:
Nem csak korombeliekkel ismerkedtem, mert én ezt nem tartom mérvadónak, de mindenhol valahogy azonnali negatív reakciót váltott ki az információ.
2016. jan. 23. 08:59
 3/53 anonim ***** válasza:
94%
Látod,meg is van a megoldás.Gyerekkel rendelkező nőt kell feleségül venned,így nem gond neki a meddőség,te meg mégis apa lehetsz.:)
2016. jan. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
10%

Szerintem ez nem olyan dolog, amit pár hónap együttlét után közölnöd kéne.

Ha valakivel egymásba szerettek, és tényleg odáig juttok, hogy együttélés, közös élet tervezgetése, akkor.

Én el tudnám fogadni.


27N

2016. jan. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 A kérdező kommentje:
Ha nem közlöd, azzal átvered a másikat. Nem azonnal mondom el, csak ha már olyan témák is felmerülnek, amik első szakaszban nem. Hazudni meg nem fogok.
2016. jan. 23. 09:21
 6/53 anonim ***** válasza:
100%

Ha ő az az ember,akivel le tudnám élni az életem,nekem semmiképp sem lenne probléma :) Mivel ha szeretem őt,akkor méginkább átérzem,hogy min mehet keresztül..és nem hagynám ebben magára.Orvosnak készülök,alapvető,hogy nagyon empatikus vagyok :)De mondom,ez csak akkor,ha tényleg annyira értékes ember lenne számomra :)

Örökbefogadni is lehet,illetve más módok is lehetnek.De olyan nők is vannak,akik nem is akarnak gyereket.Szóval egesz biztos találsz partnert magadnak :)

19N

2016. jan. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
47%
Ha te lennél életem szerelme, talán megoldanánk örökbefogadással, ha már akkor derül ki, mikor már erős az érzelmi kötődés, de zavarna, hogy nem lehetne saját közös gyerekünk, kicsit becsapottnak érezném magam. Ha az elején már tudnám, nyilván nem mennék bele komolyabba.
2016. jan. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem ez nem olyan dolog, amit pár hónap együttlét után közölnöd kéne.

Ha valakivel egymásba szerettek, és tényleg odáig juttok, hogy együttélés, közös élet tervezgetése, akkor. "


Szerintem meg ez a legrosszabb tanács, amit adni lehet. A közös élet tervezésében benne van a közös gyerek tervezése is, nehogy már akkor szembesüljön a nő azzal, hogy ja, neki ebben a kapcsolatban soha nem lehet saját gyereke. Ezt azért nem árt még a tervezés előtt tudni.


Az lehet a megoldás az esetedben, hogy vagy olyan nővel ismerkedsz, akinek már van gyereke, vagy olyannal, akinek szintén nem lehet, esetleg nem akar sajátot. De tényleg úgy korrekt, ha az elején megmondod.

2016. jan. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
92%

Nem lenne gond. Tudnék róla mesélni, hogy miért nem.

24 N

2016. jan. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
Anyukám mesélte, hogy fiatal korában volt egy kolléganője, akit azért hagyott el a férje, mert kiderült, hogy a nő meddő (nem tudta előre), és a férj meg szeretett volna gyereket. Nem csináltak belőle cirkuszt, tudomásul vették, hogy ez van, a férjnek lett másik felesége, akitől gyerek is lett. Azt nem tudom, hogy a nőnek mi lett a sorsa, mert anyukám elkerült onnan, és nem tartják a kapcsolatot azzal a volt kolléganőjével.
2016. jan. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!