Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, járnátok meddő fiúval?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, járnátok meddő fiúval?

Figyelt kérdés

Egy betegség kezelése miatt véglegesen meddő lettem. (nem lehet semmit tenni vele, de röviden ez a lényeg) Mással nincs probléma. Nincs gond az ismerkedéssel, de ahogy szóba hozom (nem támadok le vele senkit, csak finoman hozom fel, ha éppen olyan téma lenne), valahogy mindig vakvágányon kötök ki.

Van olyan lány, aki ismerkedne olyan fiúval, akivel ha valóban hosszú távú kapcsolat jön össze, soha nem lehet tőle gyereke? Persze örökbe is lehet fogadni, de az nem ugyan az. 24F



2016. jan. 23. 08:43
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:

Hát én úgy jöttem össze a párommal, hogy közölte, valószínűleg nem lehet gyereke. Nekem nem volt gond, mert nekem már van, és nem akartam mindenáron még egyet.

Pár hónap után, védekezés mellett szépen teherbe is estem az amúgy "meddő" páromtól.

2016. márc. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
persze, még jó is lenne. soha az életbe nem kéne nekem kölyök.
2016. márc. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok meddő, bár sose voltam ilyen ügyben orvosnál, de sztem semmi bajom.


Viszont nekem se kell gyerek.

2016. márc. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:

Nálam se jelentene problémát mivel nem akarok gyereket.

24l

2016. márc. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:

Nekem se feltétlenül jelentene problémát, még szülhetnék is mesterséges megtermékenyítéssel, bár az nem lenne ,,közös" gyerek... de lásd be mindegy itt mit irkálnak, ha eddig azt tapasztaltad amit a jövőben sem fogsz mást.

Azt viszont ellenzem hogy ne mond el a másiknak a dolgot csak ha már így meg úgy... Ez a leg önzőbb dolog a világon. Tudod hogy ha el mondod magad alatt vágod a fát, így ezt nem felvállalva a másikat csapod be, aztán később ő lesz helyetted az áldozat.

2016. márc. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:
Igen, járnék, mert én nem is tervezek gyereket.
2016. ápr. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:
Ėn nem vagyok gyerek párti!Nem utálom őket,de nem vágyom rá!Biztos vagyok benne hogy nem ėn vagyok az egyetlen nő aki igy gondolkodik!Sokan önzőnek tartanak ėrte,sokan rá akarnak beszėlni!Mikor a fėrjemmel összeházasodtunk folyton azt hallgattam hogy azėrt vett el mert terhes vagyok!Nem valószínű hogy megváltozik a vėlemėnyünk a tėmában!Ne aggódj!
2016. máj. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:

Nem tudom biztosra mondani, de szerintem igen, bár tény és való,hogy nagyon átrágnám a témát.

Ha ezen kivül klappolna a dolog, akkor nem bánnám és amikor úgy érezzük, mehetnénk örökbe fogadni^^ Legjobb barátnőm pl nem akar sajátot, csak örökbefogadott gyereket.

2016. máj. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:
100%

Itt az is kérdés, hogy Te hogyan tervezed? Szeretnél örökbefogadni? Szeretnél egyáltalán gyerek(ek)et?

Férfiként megvan az az előnyöd egy meddő nővel szemben, hogy azért a biológiai anyaságot sem kell elvetni, lehet simán spermadonorral is intézni a dolgot. Fordítva a béranyaság illegális, nem mellesleg ugyanúgy nem éli meg a pár az állapotosságot. Teljesen egyetértek Veled, hogy azért ezt még az ismerkedés előtt fel kell hozni. Próbáld meg nem túl durván az előnyeit kidomborítani. Amikor felhozod, akkor mondd el, hogy nem szeretnéd átverni, ez mindig egy nehéz beszélgetés, de Neked nem lehet gyereked. Ennek vannak pozitív és negatív részei. Sosem fogod tervezés nélkül teherbe ejteni véletlenül. Nem kell magát gyógyszerrel mérgeznie, nem kell gumizni, mert teljes biztonságban van melletted.

Nem kell lemondania az anyaságról, mert spermadonorral megoldható ma már a dolog, nem fosztod meg semmitől, ugyanúgy anya lehet, szoptathat, saját gyereke lehet. De örökbe is fogadhattok, ha nem szeretne szülni. Szerintem ez nem hangzik annyira rosszul.

Tudom, hogy ez nehéz téma, az örökbefogadás nálunk is feljött, sajnos az eljegyzésem után fél évvel volt egy balul elsült szívkatéteres beavatkozásom. Nem kockáztatnék szívesen. Szerencsém van, hogy a férjem mindenben támogat, de hagytam neki időt, hogy végiggondolja az esküvőt. Hatalmas mázlim van, hogy nem volt neki gond. Nagyon szeret.

Nem tudom, mihez kezdenék, ha most kéne ennek tudatában ismerkednem... Én szeretnék gyereket. Olyan férfit még csak-csak találnék, akik egyáltalán nem szeretne babát, olyat viszont, aki tudja, hogy csak az örökbefogadás játszik, jóval nehezebben.

Kitartást, remélem, hogy megtalálod a párod!

27/N

2016. máj. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:
(javítás: nem előtt, közben)
2016. máj. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!