Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális, hogy gyakran így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy gyakran így érzek amikor ismerkedek valakivel?

Figyelt kérdés
Mostanában elég intenzíven ismkerkedek és gyakran érzem azt, amikor valamelyik lánnyal ismerkedek, hogy lazább kötöttségek nélküli kapcsolatban szívesen benne lennék, de komolyabb párkapcsolatban már nem. Sokáig komoly párkapcsolatot akartam, de egyre inkább hajlok arra, hogy inkább úgymond kiéljem magam. Szívesen lennék komoly párkapcsolatban akit tudnék szeretni és nagyon vonzónak tartanám, akivel szívesen beszélgetnék nyiltan bármiről, kívánnám testestül lelkesült, de nagyon kevés lánnyal tudnám ezt elképzeltem, eddig ezt tapasztaltam.
2016. febr. 15. 13:45
 1/7 anonim ***** válasza:
normális. ha majd megtalálod az "igazit", akkor fordul a kocka.
2016. febr. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ameddig nem addig próbálok úgymond "élni". Csakhát sajnos a legtöbb lány egyből komoly kapcsolatot akar, én meg nem.
2016. febr. 15. 13:57
 3/7 anonim ***** válasza:

Egyébként mennyire vagy jóképű?

Ha úgy nagyjából az vagy, akkor próbálkozz szórakozóhelyeken, ott akad egy-két könnyen kapható csaj.

2016. febr. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ezt mindenki döntse el maga, mindenkinek más a jóképű. Nem szeretem a szórakozóhelyeket. Régebben többet lejártam, de már nem szeretem őket. Inkább neten ismerkedek, mert hobbim se nagyon van. Nem igazán tudom mi foglalhatna le igazán ahol ismerkedhetnék élőben.
2016. febr. 15. 14:07
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Merre laksz? :) 21/L
2016. febr. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
It's a trap! :D ne dőlj be neki sztem
2016. febr. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért nem mész prostituálthoz hiszen pont azt adja meg ami kell neked :) nincs igazam így nem cseszed szét mások lelkivilágát :)
2016. febr. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!