Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, ha kiderülne egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ha kiderülne egy lányról hogy profi röplabdás, az nektek tetszene? Vagy semleges lenne, esetleg hátrányt is jelenthet?

Figyelt kérdés
2016. febr. 28. 13:02
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Ha ez ilyen brutál vállakat jelent akkor hátrány, nem vagyok oda a femdom-ért.
2016. febr. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

ugyanez jutott eszembe egyes :D

hát ja, zavarna ha:

- csak ez érdekelne (pl sose olvasnál egy komolyabb könyvet)

- nagyon (férfiasan) izmos lennél :/

2016. febr. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Nem, nem zavarna! Nalam izmosabb ugysem lennél szóval ez nem problema :D szeretem a sportolo lanyokat mivel en is szeretek sportolni ezért jó ha a parom is szeretné
2016. febr. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Én kézilabdázok de nincsen különösebben férfias testalkatom, sportrajongó fiúkat lenyűgöz, de nem sportrajongóknál sem hátrány
2016. febr. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
aham persze, a fitness lányokra csorgatjátok a nyálatokat, a röpisek meg túl izmosak, hát hogyne :D
2016. febr. 28. 13:14
 6/23 anonim ***** válasza:

Nem tudom, honnan szeditek, hogy egy röplabdás lány férfiasan izmos lenne... ja, onnan, hogy menő ezzel "viccelődni", miközben marhára nem vicces.


Nálam mindenképpen pozitív, ha egy lány sportol, a röplabda azért különösen vonzó, mert hátha magas az adott lány, mert az is bejön :D

De a fitneszesek is tetszenek, rájuk se mondom, hogy jaj túlizmos. :P


24/F

2016. febr. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Nektem tetszene, és mivel én sem vagyok egy kis darab így nem is lenne gáz. Amúgy meg becsülendő, ha egy lány sportol, nálam elég nagy pozitívum.
2016. febr. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Szeretem, ha egy lány hozzám hasonlóan sportol, szóval mindenképpen előny lenne :)
2016. febr. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Az lényegtelen számomra, hogy profi, viszont a röplabdás lányoknak iszonyú jó fenekük van.
2016. febr. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok, de szerintem a sport menő. Az evezős lányokat is csípik a fiúk, pedig nekik elég erős a hátuk.

Inkább az a kérdés, mit szólna a fiú a profi sportoló életmódhoz. Minden este edzés, hétvégén meccs stb.

2016. febr. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!