Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet abból gond, hogy ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet abból gond, hogy ha jobb képet teszik ki társkeresőre, mint ahogy valójában kinézek már?

Figyelt kérdés

Társkeresőre egy régebbi képet tettem ki, ahol 15-20 kg-val könnyebb vagyok.

Azt gondolom, hogy ha társkeresés közben megszereti a bensőmet, akkor már az élő talinál tök mindegy milyen vagyok.


2016. márc. 7. 09:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezt hívják úgy, hogy csalás. Nem csak a belső számít ismerkedéskor...
2016. márc. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel az erővel egy modell képét is kiteheted, elvégre arra se hasonlítasz már.


Sose jutott ilyen eszembe, pedig rajtam nem csak 10-15 kg felesleg van... Sőt több egészalakos képet is kiraktam, nem árulok zsákbamacskát. Akinek bejön ez az alkat, az írjon rám, akinek nem jönnek be a túlsúlyos csajok, azzal ne is raboljuk egymás idejét.


Elvégre nem levelezőpartnert kerestem.


Én se írtam vissza olyannak, aki nekem nem tetszik.


Ebből csak gondod lehet. Lehet, már így is rezeg a léc, hogy a kép alapján bejössz-e a másiknak, a randin totál csalódás lesz, mikor megjelensz. Teljesen jogosan érzi magát becsapva, átverve, és innen meg nem lehet nyerni.


Sokkal jobb azt hallani, hogy nem csalódott, sőt még jobban is nézel ki, mint a képek alapján várta. :)

2016. márc. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

1) levelezés, chatelés közben bárki írhat bármit, és bármilyen képet lefesthet magáról, pl. hogy 15-20 kg-al könnyebb, élőben jön meg az igazi benyomás.


2) először meglát, jön a sokk, hogy már a levelezéskor kamuztál, és megpróbáltad átverni, rászedni, akkor mire lehetsz még képes később... (és ez sokkal rosszabb, mintha csak nem tetszenél neki külsőre) Az első igazi találkozások tulajdonképpen annak a tesztje, hogy mi igaz abból amit leírtál, és mennyire lehet téged komolyan venni, őszintének tartani.

2016. márc. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Én vagyok a képen és 1 éves kép, csak az utóbbi egy éveb betegség miatt szedtem fel 15-20 kg-t
2016. márc. 7. 09:16
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez fog történni a személyes találkozón:

https://www.youtube.com/watch?v=2alnVIj1Jf8


Ez a lány is saját magáról tett fel képeket, aztán kövérré maszkírozták. Ugyanaz, mintha régi képet tett volna fel és meghízott volna. Ugyanúgy mint te.

Szóval gondold át.

2016. márc. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondom mit csinálj, csak leírom egy saját történetemet:

Táskeresőn ismerkedtem, sokat leveleztem egy sráccal. A felrakott képeken egy átlagos-sportos testalkatú srác volt. Pár levélváltás és telefonbeszélgetés után találkoztunk. Konkrétan egy Michelin-baba jött velem szembe. Ezt olyan szintű átb..szásnak éreztem, hogy faképnél hagytam.


De fordítsd meg: mit szólnál, ha egy "modellel" leveleznél, és talinál derülne ki, hogy ja hát ő betegség miatt felszedett pár kilót?! Ugye, hogy nem jó érzés?

2016. márc. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

5. Nézd meg ennél a videónál a végén még szájra puszit is kapott, szóval van siker.


https://www.youtube.com/watch?v=iUy3_kBme4M

2016. márc. 7. 09:42
 8/14 A kérdező kommentje:

De fordítsd meg: mit szólnál, ha egy "modellel" leveleznél, és talinál derülne ki, hogy ja hát ő betegség miatt felszedett pár kilót?! Ugye, hogy nem jó érzés?


Felszínes emberek lehet nem örülnének, engem nem izgatna, mert a személyiségébe szerettem bele!!!

2016. márc. 7. 09:43
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem kell bizonyítgatnod.

Azt kérdezted lehet e gond belőle. Mindenki megmondta, hogy lehet. Innentől már azt csinálsz amit akarsz, nem fog senki le beszélni.

2016. márc. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Szállj le a fellegekből!


1. Senki se szeret bele senkibe ha csak leveleznek, illetve ha úgy érzi, mégis, akkor sokat nyom a latba, hogy szépnek hisz.

2. Első pillantásra az lesz a véleménye, hogy nem az vagy, akinek mondtad magad. Neked lehet innentől bármilyen elképzelésed arról, milyen szép a lelked.

Aki képes valakit így becsapni, az nem olyan jellem, amibe érdemes beleszeretni, vagy ahol a külsőt kompenzálni tudod.

3. és a legfontosabb!!!

TE nem tudod elfogadni magad így, ahogy vagy. Rondának és dagadtan látod magad, de el akarod titkolni. Szerinted ez mennyire egészséges?! Ha nem tudod elfogadni az alakod, akkor fogyj le! Még pajzsmirigy problémával ÉS cukorbetegen is tudtam fogyni (de sose leszek modellalkat).


Nem kell másik képet kell kitenni magadról, hanem legyél más! Fogyj le, sportolj, diétázz!

Ha erre lusta vagy, akkor meg fogadd el magad kövérnek, és tegyél ki magadról olyan képet, ahol kövér vagy.


Ha úgy gondolnád, hogy csak a lelked számít, és a tested nem, akkor ki mernél tenni egy képet, ami ma készült. De te is azért akarsz hazudni a társkeresőn, mert tudod, hogy igenis számít a külső!

Akkor most miről beszélünk?!

2016. márc. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!