Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mennyire gáz ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire gáz ha a jelenlegi párom mellett keresem az újat? 25L

Figyelt kérdés
Nem a legjobb már a kapcsolatom a párommal bár nem szakítottunk de már ismerkedek mással.És az az előző kapcsolatban is így volt.
2016. márc. 22. 20:15
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
77%

A bor nem válik vízzé

Kutyából nem lesz szalonna

stb.

2016. márc. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
98%
Nehogy véletlenül is egyedülállók legyetek egy-két hétig, vagy akár néhány hónapig, mert még belepusztulnátok.
2016. márc. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
96%

Iszonyat gáz, ásd el magad. Könyörgöm, ha sz.r a kapcsolatod, akkor miért nem szakítasz vele már most? Mi a francért kell addig benne maradni, addig míg nincs egy másik? Pisztolyt tartanak a fejedhez, vagy mi? Ha meg úgysem akarod megmenti a kapcsolatot, akkor minek vagy még benne?

Ezerszer jobb úgy ismerkedni, hogy már szabad vagy!

Kapcsolatfüggőségben szenvedsz???

2016. márc. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
74%
Nagyon gáz. Biztos nagyon kényelmes így, hogy ott van valaki addig is. Egy utolsó gerinctelen féreg húzás. Ha nem akarsz a pároddal lenni, akkor szakíts és add meg neki a lehetőséget, hogy valaki normálisat találjon.
2016. márc. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 Blade Bone ***** válasza:
81%
Hát ha már a kapcsolatban túl teszed magad a bekövetkezendő szakításon, akkor te egy nagy mágus vagy. ;)
2016. márc. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
95%
Nekem ez kapcsolatfüggőségnek tűnik. Nem szakítasz, amíg nincs bebiztosítva egy másik jelölt. Miért van ez így? Szerintem szánnod kéne egy kis időt magadra, és helyretenni magad lelkileg.
2016. márc. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
89%

Nálam is alakult már hasonlóan, de veled ellentétben egyáltalán nem volt tudatos.

Szar volt a kapcsolat, még próbáltam helyrehozni, de közben jól esett másnak a figyelme és mire észbe kaptam, gyakorlatilag beleszerettem az új férfiba.

Szakítottunk, majd összejöttem a másikkal.


Na de az, hogy tisztában vagyok vele, hogy ez egy szar, menthetetlen kapcsolat, amiből ki akarok szállni, de nem teszem, mert akkor egyedül kéne lennem?!


Azért van különbség.


Nem gáz, amit csinálsz, sokkal inkább szánalmas. És igen, tökéletes példa a kapcsolatfüggőségre.

2016. márc. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
59%
Troll Béla kérdését látták.
2016. márc. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Az én ismeretségi körömbe meg ahogy elnézem a felnőttek 80%-ánál ez így megy.
2016. márc. 22. 21:06
 10/24 VirágésBence ***** válasza:
Istenem, az emberi butaság néha annyira fáj. Miért vagy benne a kapcsolatodban, ha tudod, hogy nem jó és már tovább is léptél? Nem lenne egyszerűbb kilépni és nem azzal indítani a randin, hogy "zavarjuk le 3 óra alatt mert tízkor találkozok a pasimmal"!? Most komolyan, ebben mi a logika?
2016. márc. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!