Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mire számíthatok csúnya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire számíthatok csúnya pasiként ismerkedés terén?

Figyelt kérdés

Még soha nem ismerkedtem mert olyan szintű önbizalomhiányom volt.

Mások szerint is sajnos elég csúnya arcszerkezetem van illetve nagyon vékony vagyok hozzá jön még 161 162 cm

Most már hiányzik egy nő így el szeretnék kezdeni ismerkedni buliba utcán munkahelyen interneten stb.

Mire számíthatok? Sok kudarc lesz?


Ami viszont talán előny barátaim szerint nagyon jó ember vagyok okos kedves empatikus


2016. márc. 29. 10:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Sajnos azt kell mondanom, hogy sok jóra ne számíts! Az, hogy nagyon jó ember vagy talán valamennyire előny, ahhoz elégséges,hogy kijelentse a nő, hogy legyetek barátok. Majd nem sokára jönnek a válaszok a nőktől, hogy az ő férjük, párjuk, a barátnőiknek a párja sem valami jóképű, mégis a személyiségükkel megfogták őket. Vannak ilyen lányok is biztosan, csak ezeket megtalálni, olyan, mint tűt keresni a széna kazalban.
2016. márc. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Turcsyra gyanakszom....
2016. márc. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
2. Kire?
2016. márc. 29. 10:36
 4/12 anonim ***** válasza:

#2 sztem ő nem a Toortshee


Kérdező hány éves vagy?

2016. márc. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
30 múltam már. Szóval jó lenne már találni valakit
2016. márc. 29. 10:42
 6/12 anonim ***** válasza:
Akkor csak a magasság stimmelt...amúgy ne csüggedj, mert az átlag vagy sármos palik is sok visszautasítást kapnak. Hajtsd a témát. Lesz aki nem hajt el. #2-es voltam.
2016. márc. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

3 fő dolgot tarts szem előtt, és jó lesz!


1) Tanuld meg elviselni az elutasításokat. Sajnos sem a magasságod sem az "arcod" nem kedvez a csajozáshoz, így akarva-akaratlanul is lesznek lányok akik sértőn vagy finoman jelezve ezek miatt fog pattintani. Max arcplasztika segíthetne, de azt a szerelemért nem fogod bevállalni, max. ha celeb lennél.


2) Erősségeidre építs, ne a gyengeségeidet emeld ki. Például dolgozz alapítványoknál, jótékonykodj, legyél mindig becsületes, illemtudó. Ha van egy hobbid, nyugodtan élj annak, pl. járj úszni, horgászni, tanulj szakácsnak, stb. Automatice olyan emberek fognak körülvenni akikkel hasonló, egyenlő az érdeklődésetek, és NEM a frusztráltság és komplexusok fognak téged hatalmukba keríteni hanem a csapatmunka, és érdeklődés. Tán még egy barátnőd is lesz, akivel közös programokat szervezhettek.


3) Fejleszd magad.

A háttértartalom is fontos, nem csak a külső. Keress munkát, tegyél félre pénzt. Ki kiváncsi egy csóróra? Nem fog frusztrálni téged egy vakáció költségei, elviheted helyekre a lányt, de egyedül vagy haverokkal is mehetsz.

Tedd le a jogsit. Jól jöhet munkához, udvarláshoz, költözködéshez, iskolába járáshoz. Tegyél szert olyan tudásra ami a munkában hasznosítható: számítógép kezelése, idegennyelv tanulás, gyakorlati tapasztalat valamiben, magabiztos kommunikáció.


Van mit csinálnod, hajrá. :)

2016. márc. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Amúgy a visszautasítást nem bírom. Tegnap egy -tök szép hosszú levelet írtam egy nőnek társkeresőn.

Vissza is irt hogy milyen szimpatikus a levelem stb. És hogy azért küldjek képet neki utána irt hogy bocsi de nem vagyok az esete. Teljesen magam alatt voltam le is töröltem azonnal magam az oldalról

2016. márc. 29. 11:06
 9/12 anonim ***** válasza:
Ilyen sokszor elő fog fordulni, de ne add fel! Nem egyszerű társat találni, de nem lehetetlen.
2016. márc. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Lehet, pasik jobbat fognak tudni mondani. Én az alábbiakat tenném hozzá:


Tudom, nyersen fog hangzani, de arra fel kell készülnöd, hogyha a külsőleg "kategóriád" felett álló lányokkal szeretnél ismerkedni, a nagy részük vissza fog utasítani, mert ált. ők tudnak válogatni, akkor nyilván a legjobbat fogják választani (olyat, aki külsőleg és belsőleg IS a legjobb választás nekik.


Plusz sok nő keresi a magas pasikat. Szóval előreláthatóan azt mondanám, igen, sok kudarc lesz.


Amit tanácsolnék, az az, hogy ne görcsölj rá, add önmagad, amit tudsz magadon, fejlessz külsőleg és belsőleg is (ápoltság, stílusos ruhák, jó frizura, illetve tanulás, jó munka stb. ... tehát ne munkanélküli segíly, közmunka mellől nyígj, hogy milyen anyagiasak a nők). Járj el, szánj időt a hobbijaidra - ott tényleg könnyebben találsz olyan embereket, akikkel lehet ismerkedni... és gyakran van az, hogy a barátság fordul át másba. És ugye ott jobban meg tudod mutatni az értékeidet úgy, hogy nem te mondod őket el / fényezed magad. Míg egy bulis ismerkedésnél ugye azért nem tudod igazán megmutatni az empatikus-okos-kedves oldalad.

2016. márc. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!