Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Őszintén. Szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Szerintem nem vagyok egyedül azzal hogy sétálok,és hirtelen meglátok egy csúnya lánnyal egy irtó jó pasit...vagy egy csúnya pasit egy gyönyörű,csinos lánnyal. És nem egyszer kétszer,hanem állandóan ezt látom. Komolyan érdekel a véleményetek,hogy szerintetek ez miért van így?

2015. nov. 26. 15:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem minden a külső

2. A szépség relatív

2015. nov. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1. Igaz. Nem is ítélkezni akarok. 2. Azért mindenki látja a szépet. Csak neki lehet nem az a legszebb.. 3. A kérdést nem bántó jelleggel írtam ki
2015. nov. 26. 16:03
 3/8 anonim ***** válasza:
Az ellentétek kiegészítik egymást...
2015. nov. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Mert ők nem felszínesek. A külsejénél többet látnak egy emberből.
2015. nov. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
nem tárgyként tekintenek a másikra, hogy "Na ez szép, ez kell." Az embert nézik,nem a külcsínt.
2015. nov. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A csúnya lány jól tud szxszelni, a csúnya fiú jól tud fizetni...:]
2015. nov. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Azért ez inkább a lányokra jellemző. Köztudott hogy nekik nem számít annyira a külső. Férfiaknál szerintem ez ritka, ha mégis akkor azt tudom elképzelni hogy tényleg hosszú távra terveznek. Azért egy bomba nőt nehezebb megtartani.
2015. nov. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem is csúnya,csa rossz szót használtam. Inkább igénytelen
2015. nov. 28. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!