Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gyönyörű a szomszéd lány, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyönyörű a szomszéd lány, de tanácstalan vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval, két hónapja költöztem új lakásba, és kb. egy hónapja hazafelejövet rámköszönt a szomszéd lány a hátam mögülről. Én zenét hallgattam és gondolkoztam, meg sem fordultam hanem visszaköszöntem, és bementem a lakásba. Majd elpattant bennem valami, és amikor visszafordultam még láttam, de nem szóltam utána. Csak megjegyeztem magamnak, hogy erre érdemes figyelni. 2 hete viszont egy buszon utaztunk, azonnal felismertem hogy ő az, készültem is hogy odamegyek bemutatkozni, de amikor megláttam az arcát, egy másodperc alatt felforrt a vérem. Megingatta a térdkalácsaimat, és nagyon jól esett! Alig találtam hirtelen ülőhelyet. Azóta viszont nem tudom elkapni. Olyan, mintha egész nap otthon ülne. Becsengetni nem merek hogy bemutatkozzak mert egy gyík vagyok, és a szüleivel már találkoztam egy párszor, elég karakán emberek, nemtudom mennyire vennék jó néven, ha a pofájuk előtt kezdeném el fűzni a lányukat. Szerintetek érdemes lenne mondjuk reggel korábban felkelni, és kifigyelni hogy mikor jár suliba, vagy hagyni egy levelet a postaládában, vagy mi a rákot csináljak? :D Nem akarom hogy egy művi, megjátszott szar legyen, de azt sem hogy fél évig ne lássam újra, csak mert lusta vagyok keresni.

#szomszéd #lány ##gyönyörű
2016. márc. 30. 20:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%

Azért, hogy kifigyeled mikor jár suliba egy kicsit beteges lenne. A szüleivel ne foglalkozz, mert most a szülőknek akarsz bejönni vagy a lánynak? Szerintem nyugodtan csenges be és mutatkozz be nekik :)

Csak az a lényeg, hogy vegyél egy nagy levegőt és próbálj úgy tekinteni rájuk, mint a legjobb barátod lenne elötted, csak egy kicsit másképpen beszélj velük. A felnőttek szeretik, ha hozzájuk beszélsz, akkor a szemükbe nézel. Ha nem bírsz a szemükbe nézniakkor egyszerűen nézz a két szemük közé.

2016. márc. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
A szüleinek már bemutatkoztam, éppen azért mondom, hogy találkoztam már velük. Csak a lányt nem sikerült még elkapnom. Legalább a nevét tudnám, már könnyebb lenne. Francba is, tele lett a gatyám!
2016. márc. 30. 21:09
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

#1

Miert lenne beteges, ha kifigyeli mikor megy suliba? Mashonnan nehezebben tudna meg, mikor van egyedul

2016. márc. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Az "egyedül van" dologra egyszer lenne szükségem. Miért vagyok ilyen töketlen? Pedig nem vagyok ronda, ez tuti, ráadásul a munkám 90%-a is emberi kapcsolattartásból áll. A francba.
2016. márc. 30. 21:16
 5/13 anonim ***** válasza:
Neked nem az a gondod,hogy nem tudod elkapni egy beszélgetésre,hanem az,hogy félsz tőle és napról-napra egyre jobban.
2016. márc. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Persze hogy félek is, sohasem történt még velem ilyen egész életemben.
2016. márc. 30. 21:21
 7/13 anonim ***** válasza:

Közösségi oldalon megkeresni, ha tudod a nevét...

Azt csinálnám, hogy kifigyelném, akár beteges, akár nem, mikor indul suliba, és egészen "véletlenül" én is pont akkor indulnék.

2016. márc. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom csak a vezetéknevét. Egyébként erre gondoltam én is, reggel felkelek korán, és az ajtó mellett felöltözve megvárom.
2016. márc. 30. 21:57
 9/13 anonim ***** válasza:
Tetszik a szituáció. Hogy oldanám meg? Hm, talán úgy, hogy készítenék valami ajándékszerű biszbaszt (akár lehet gasztroajándék is), és beállítanék hozzájuk, hogy a lánynak készítettem, szeretném odaadni neki. Vagy esetleg még mellé egy kis cetlire a számomat, nevemet, egy-két sor szöveggel. Bár szerintem így belegondolva tök gagyi lenne részemről... hogy részedről hogyan adná magát, gőzöm sincs.
2016. márc. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hát, mivel szeretek és "nagyjából" tudok is főzni, ezen már gondolkoztam. Szóval talán az a baj hogy túl sok mindenen gondolkozok és keveset cselekszek. Ergo holnap szépen felkelek 6 órakor.
2016. márc. 30. 22:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!