Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Menyire érdemes reménykedni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyire érdemes reménykedni, lehet ebből valami? (hosszú)

Figyelt kérdés

Van egy lány, akit egy esti képzésen ismertem meg és megtetszett. Szoktunk beszélgetni és úgy éreztem kölcsönös a dolog, így csütörtökön rákérdeztem, hogy lenne.e kedve valamikor elmenni valahova, amire azt válaszolta, hogy most nem nagyon van ideje munkán meg sulin kivül egyéb programokra otthoni gondok miatt. Végül abba maradt a dolog, hogy szól ha változik a helyzet. (A beszélgetés chaten történt, és a gondról tudom, hogy nem kitalált mert említette már korábban). Pénteken volt óránk, de nem beszéltünk aznap, mert nem voltam túl jó passzba (mással se beszéltem a csoport társak közül). Aztán este megint beszéltünk chaten, és rákérdezett, hogy haragszom-e mert, hogy neki most tényleg nem fér bele az idejébe ilyesmi és reméli, hogy nem haragudtam meg emiatt.(Azt nem tudom, hogy ő baráti alapúnak vagy randi meghívásnak vette-e a kérdést)

Csütörtökön még úgy gondoltam, annak ellenére, hogy tudtam valóban van gondja, hogy csak lerázás de így, hogy pénteken kérdezte haragszom-e nem tudom, szerintem nem érdekelte volna ha közömbös irántam.

Mi a véleményetek a helyzetről, érdemes bizakodni valamiben?



2016. ápr. 10. 16:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem keresitek egymást,akkor nem lesz értelme
2016. ápr. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem baráti alapúnak tűnik.
2016. ápr. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!