Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők inkább belső vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők inkább belső vagy a külső hibákkal szemben az elfogadóbbak?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 16. 15:54
 1/10 anonim ***** válasza:
57%

Kulso

L

2016. ápr. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%
külső
2016. ápr. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
57%
Külső
2016. ápr. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem nem mindegy milyen súlyú hibákról beszélünk. Előbb összejövök egy hirtelen haragú emberrel, mint egy túlsúlyossal, de pl biztosan kevésbé zavarna egy elálló fül, mint a kisebbségi komplexus. Vagy sokkal kevésbé zavar a túlsúly, mint az agresszivitás.
2016. ápr. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
23%

Nyilván belső, hiszen ha jóképű valaki,akkor lehet akármekkora tahó,bunkó, akkor is lesz millió nője.

Azonban ha már nem vagy jóképű, onnantól 0 esélyed van bármelyik nőnél...

Sőt igazából ha bunkó,lekezelő vagy a nőkkel,akkor sokkal jobban rád gerjednek,mintha kedves vagy normális lennél velük. Mert szerintük abban van kihívás,míg a másikban nincsen semmi izgalmas...

24/F

2016. ápr. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
6%
Igazán egyikkel sem. De talán a belső.
2016. ápr. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%
#5: Rég olvastam ennél nagyobb baromságot, de komolyan. És valaki még ezt el is akarja hitetni másokkal.. :D
2016. ápr. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
67%
#5: Nem tudom mire fel beszélsz az ÖSSZES NŐ nevében, talán mindegyikkel volt már dolgod, hogy ennyire biztosra állítod a marhaságaidat, amit nyilvánvalóan nem tudsz alátámasztani. Az, hogy te ráb*asztál az eddigi nőknél, még nem enged következtetni arra, hogy mindegyik ilyen. A hozzád hasonlók azok, akik elhiszik, hogy a külsejük miatt vannak lepattintva, holott a legeslegnagyobb probléma a belsőjükkel van, csak ezt nem veszik észre..!!
2016. ápr. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kérdés, milyen belső és milyen külső hiba, lehet-e rajta változtatni, és mennyire


Én magamat külső terén eléggé elfogadónak tartom, sok ember tart szépséghibának olyan dolgokat, amikkel nekem nincs akkora bajom (onnan elkezdve, hogy jujj, túl szőrös meg jujujj, nem elég izmos, odáig, hogy sebhelyek, nyúlszáj, bőrhibák, férfimell, műláb-műkéz, egy-két hiányzó fog). Amivel "bajom" van, azt viszont nem biztos, hogy meg tudnám szokni vagy szeretni (sztómazsák pl.).


Belsőre is kérdés, hogy mi. Van, ami instant kuka nálam, pl. szexizmus, patriarchális életszemlélet, radikális politikai nézetek, faragatlanság, butaság. Van, amivel kapcsolatban meg úgy vagyok, hogy hajlandó-e rajta változtatni. Ha nem, akkor azt mondanám, a belső hibákkal szemben kevésbé vagyok toleráns (önzőség, lustaság stb.).

2016. máj. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ez a nőknél elég relatív.

Mondok példát: Ha 185 magas vagy, az szuper és a nők rendre elfogadónak tarják magukat, ha a magasságról van szó, de a valóságban kb. 175cm-ig elfogadóak, az alatt nem.

Tehát ha ki kéne töltenie egy tesztet, majd minden nő beírná, hogy ő biza elfogadó, de ha egy 166 magas srác állna eléjük, 98% azonnal kukázná.

Az ellentmondást szükségszerűen relativizálással oldják fel :)

2016. máj. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!