Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagy hátrány, ha nem vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy hátrány, ha nem vagyok annyira utazós tipus pasiként?

Figyelt kérdés

lányok, nagy hátrány, ha egy pasi nem annyira utazós fajta? Bonyolitsuk a dolgot azzal, hogy neked lánynak van jópár nyaralásos képed.

Persze kimozdulni szeretek, de inkább csak belföldön, vagy Pesten. Repülőre fől nem ülnék.


2016. ápr. 24. 22:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
95%
Mivel én utazós vagyok, ezért persze, nálam hátrány lenne.
2016. ápr. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen emberfüggő.
2016. ápr. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Szerintem egyátalán nem gond. Magyarországon is számtalan gyönyörű hely van ám! :-).

Ja meg te vagy a főnyeremény, ha ez a legnagyobb gondod! :-)

21/L

2016. ápr. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok nőként, mégis lett férjem. :D Gyűlölök repülni. A férjem imádja a légi közlekedést. Viszont autóval nem gond az út, nyáron pl megyünk Szlovéniába, Horvátországba is voltunk már így. Szerintem nem akkora gond, áthidalható. :)
2016. ápr. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Mi mindenfelé kocsival megyünk,távolabbi helyre is. Repülő mindkettőnk részéről kilőve :P Hajós utazást még inkább bevállalnánk messzebb helyre,de az sok utazási idő és sok pénz is.Talán 1x még egy ilyet megejtenénk ;) Egyébként nem nagy hátrány,mert ahogy írtad nem zárkózol teljesen el a kiruccanásoktól,csak mértékkel.Ezzel nincs gond szerintem:)
2016. ápr. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 Sunshinedoll ***** válasza:
Nekem meg nincs időm meg pénzem utazgatni, szóval pár évig ellennénk :D
2016. ápr. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Én 22 éves vagyok, kiutaztam magam már, utaztam, vezettem eleget német-magyar viszonylaton kisbusszal. Osztrákba, németbe munkásokat szállítottunk ki, meg haza. Később belga-lengyel-magyar viszonylaton 3,5t autószállítón dolgoztam. Szóval baromira unom, és nem érdekel az utazás, lehető legkevesebbet megyek. Én ennyit bírtam, biztos van aki élete végéig kamionozik, meg hasonlók, én meguntam a 4 napon át tartó vezetést. Talán ha nyaralásról lenne szó, és nem munkáról, nem teherautóról, akkor lehet, hogy nem okozna akkora fejfájást nekem. De mostanában sehova...
2016. ápr. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
ha szerelmesek lennénk,én rávennélek, hogy elutazz velem repcsivel valahova :)))
2016. ápr. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

nem az a gond, hogy "utazás". Énis szeretem a tengerpartot, csak nem töltenék el egy egész nyarat, hogy egyszer Dubajban, másik héten Argentinában, majd Olaszországban ébredjek.

Csak drága, ha gikszer van, akkor nagy a baj - de inkább az a bizonyos "komfort zóna" :)

2016. ápr. 24. 23:39
 10/21 anonim ***** válasza:

Szeretek repülni, de a sok reptéri macerát nem szeretem, annak ellenére, hogy tudom, hogy a mi biztonságunkat szolgálja (bár, akad, amikor még rádobnak egy lapáttal kekeckedésből). Viszont nálam akadály lenne, ha a másik fél nem utazgatós, mert én szeretek utazni, és volt már olyan is, hogy hirtelen ötlettől vezérelve indultam neki.


De nem mindenki ilyen, mint én, vannak hozzád hasonló lányok, nők is, velük próbálkozz. A szüleim is olyanok, mint te, a tesóm és én másmilyenek lettünk.

2016. ápr. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!