Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha olyan borzalmas férfitöbble...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha olyan borzalmas férfitöbblet van, miért nem kezdeményez nálam soha senki?

Figyelt kérdés
Nagyvárosban ráadásul. Állítólag a legalfábbak vadásznak a szabad nőkre, ezért a félénkebbek már nem is próbálkoznak, úgyis nélkülük is egymást ölik már a férfiak minden nőért. Én ebből miért nem veszek észre semmit?
2016. máj. 2. 19:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
33%
Troll kérdés.
2016. máj. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
18%
Oké, ugye tudod, hogy a szép nők a népszerűek?
2016. máj. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Dehát minden ÁTLAGOS nőnél sorban állnak, nem? Ami nyilván nem egyenlő a széppel... Vagy a férfiak ennyire felszínesek lennének és csak szép nő kell nekik?
2016. máj. 2. 19:40
 4/19 anonim ***** válasza:
30%
Nálad is ugyan úgy kezdeményeznek férfiak napi szinten, képzeld el. Csak nem is veszed észre, mert szelektív a tudatod. Egyszerűen, ha nem egy fullos jóképű pasi megy oda hozzád, akkor azt észre sem veszed, és úgy tárolódik el a memóriádban mintha az meg sem történt volna, az nem is lett volna kezdeményezés.
2016. máj. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
78%

3-asnak és 4-esnek is részben igaza van.

A szürke egerekhez, nőietlen nőkhöz, dagadt nőkhöz nem fog odamenni senki sem. Ez tény.

Ha ilyen vagy, akkor itt a válaszod.

Ha átlagos vagy szebb lány vagy, akkor számíthatsz jelentkezőkre, még akár napi szinten is(függ attól, hogy mennyire jársz el persze, de nem az utcáról beszélünk), viszont elég komolyan jellemző, hogy a lányok szó szerint ignorálják a "szintet meg nem ugró" férfiak jelentkezéseit.

Főleg szórakozóhelyeken venni ezt észre.


Volt egy lányismerősöm, akihez, csak amikor a közelében voltam, 4 srác ment oda egy este és az idő többségében távol voltunk egymástól, szóval a többi időről nem tudok semmit, de a buli után nyávogott nekem, hogy egy pasi se szólította le. Hát nem, volt ott sok pasi, csak strigulát sem ért neki egyik sem...

Általában az alacsony vagy dagadt srácokkal csinálják ezt.

2016. máj. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
24%
Számomra teljesen hihetetlen, hogy nem kezdeményez nálad senki.
2016. máj. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
24%
Hehe! [link]
2016. máj. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
28%
Elárulnád priviben melyik nagyvárosban élsz ahol nincs akkora férfitöbblet, hogy tényleg napi szinten nem kezdeményeznek minden átlagos nőnél? Mert én összecsomagolok, és odaköltözök, komolyan!
2016. máj. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
16%
érdekelne hogy melyik városban laksz
2016. máj. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
25%
Engem is, kérlek írd már le vagy itt, vagy priviben, hogy melyik az a mágikus város, ahol nincs iszonyú férfitöbblet. Oda szeretnék költözni
2016. máj. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!