Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az, hogy azért legyek együtt valakivel, hogy gyakoroljak?

Figyelt kérdés
A szüleim szerint nem kell feleségül vennem senkit, csak legyen egy csajom, akivel gyakorlok. Normális gondolat ez? Még egy olyan csajjal is aki nem tetszik?

2016. máj. 11. 18:58
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
inkább szánalmas
2016. máj. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem, olyan csajjal, aki nem tetszik ne gyere össze pusztán gyakorlásból.


De az is igaz, hogy ha még fiatal vagy, akkor nem feltétlenül kell a jövendő feleségedre várni. Ha valaki tetszik, akkor megpróbálkozhatsz a kapcsolatosdival anélkül is, hogy 100%-os bizonyossággal tudnád, ő lesz majd életed párja. Főleg, mert ilyet nem igazán lehet előre tudni, na meg tény az is, hogy ha ő nem gondolja ugyanígy, akkor te feleslegesen tartóztattad meg magad évekig, csak rá várva.

2016. máj. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Kenzo Tenma ***** válasza:
Csak azért ne legyél együtt valakivel. Olyannal legyél együtt, akivel te szeretnél.
2016. máj. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A megfogalmazás ugyan kikezdhető, de a gondolatmenet az korrekt.

Ne akarj egyből nősülni, de csak olyan lánnyal járj/dugj, aki tetszik.

2016. máj. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

az ilyen szanalmasoknak van parja en meg magam halok meg

vicc

2016. máj. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
remélem veled is csak azért lesz együtt valaki, hogy "gyakoroljon" rajtad. Utána meg kib**sz mint macskát ...
2016. máj. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát a szüleid elég érdekesen fogalmaztak, valószínű nem így akartak fogalmazni.


Szerintem arra gondoltak, hogy élvezd az életet, legyen olyan barátnőd, aki tetszik, akivel jól érzed magad. Aztán persze alapvetően mindenki hosszú távra tervez.. én legalábbis egyik barátommal sem úgy jöttem össze, hogy na akkor most vele 1 évig együtt leszek, aztán viszlát.. alakult, ahogy alakult. Megismertem a másikat, megismertem magamat, a vágyaimat. Aztán legközelebb már ügyesebben választottam.


Tehát a lényeg, hogy ne a jövendőbelidet keresd, hanem egy nőt, akivel úgy érzed jól megértenétek egymást. Tegyetek azért, hogy működjön a dolog, de ha nem jön össze, akkor nem tragédia. Minden kapcsolatból tanul az ember. Vagyis "gyakorol", ahogy a szüleid fogalmaztak.

2016. máj. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ők szexuális téren gondolják a gyakorlást, bár ennek én sok értelmét nem látom. Szűznek pedig már nem vagyok szűz.
2016. máj. 11. 19:42
 9/10 anonim ***** válasza:

aki nem tetszik, azzal soha!

vonzalom legyen meg, azt csá

és magadnak felelj meg, ne másoknak

2016. máj. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

az, hogy nem vagy szűz, még nem jelenti, hogy mindent tudsz a szexről és nincs mit tanulnod és gyakorolnod rajta. ráadásul a szex erősen partner függő is, úgyhogy amire az egyik nő így reagál, arra a másik máshogyan és nem árthat meg, ha minél többet ismerkedsz vele, hogy kinek, mi, hogyan jó


ha tetszik egy lány és ő is benne van, netán ő sem akar többet, akkor élvezzétek, amit lehet és próbáljatok ki új dolgokat. újat tanulni sosem szégyen, másnak újat tanítani szintén nem, örömet szerezni másnak meg pláne nem.


aztán ki tudja, történtek már olyan csodák is, hogy egy laza szexkapcsolatból, vagy egyéjszakából lett komoly kapcsolat, vagy akár házasság is. szóval az, hogy mennyire gondod komolyan az elején, semmit nem jelent és ha épp nincsenek komolyabb szándékaid senkivel, akkor kár, sőt akár veszteség is lehet jó dolgokat kihagyni

2016. máj. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!