Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csinálja azt valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja azt valaki hogy kb 4. -5. randi alatt minden jó, már kezdem megszeretni a lányt, de aztán hirtelen alig ír és nem ér rá, közbe meg társkeresőzik tovább 1 hét után?

Figyelt kérdés
Olyankor miért nem lehet megmondani hogy bocsi, de szerintem nem illünk össze és hagyjuk egymást vagy valami? És még csak nem is értem miért, amikor semmi probléma nem volt, és nem zavarta semmi. Látom hogy fent van társkeresőn, de mikor beszéltünk azt mondta hogy ő mindig 1 emberrel ismerkedik, és ha nem jön össze akkor elküldi és a következőt keresi. Ilyenkor mit várnak hogy pár hét után megunom és eltűnök? Miért kell tovább beszélgetni meg ígérgetni hogy majd találkozunk ha úgy sem lesz belőle semmi? Akkor inkább miért nem lehet nyíltan megmondani hogy mi van, mert én meg nem vagyok bunkó hogy több embert füzzek hogyha jól érzem magam az aktuális randi partneremmel. Vagy bennem van a hiba, és ilyen szar a világ? Ha valaki első randi után csinálja azt megértem, nyilván nem jövök be neki, de ha már többször is találkozik velem, meg látom rajta hogy érdeklem akkor mi ez a hirtelen fordulat, ha már kedvesebb kezdek vele lenni?
2016. máj. 13. 19:54
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
Nőnek akkor higgy, amikor ló legel a sírján! Közben folyamatosan ismerkedett, és talált egy nálad jobb képű fickót.
2016. máj. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem a világ szar, hanem vannak ilyen gerinctelen emberek.

Nem tudom ez nőkre mennyire jellemzőbb, mint férfiakra, nyilván még nem tapasztalta ugyanezt mástól, és nem jött rá, ez mennyire rosszul eshet.

Majd megkapja olyantól, aki nagyon bejön neki, remélhetőleg.

2016. máj. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Jó kérdés...

Egyik fiú barátommal csinált ehhez hasonlót egy csaj.

Felkészíttette magát a sráccal a vizsgájára, utána lemondta a randit sorozatban, majd újra kezdeményezte a randit, aztán nem ment el... (Látott a fiúról képet, nem is 1-et.)

Nem volt benne annyi bátorság és gerinc, hogy megmondja neki, hogy nem az esete.

2016. máj. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De ez annyira undorító hogy közbe írogat meg minden, jó pofizik, aztán gondolom ha talál mást hirtelen nem ír vagy nem tudom. Főleg mikor eddig volt hogy ő keresett meg ajánlotta a találkozót, miután meg megkedvelem és normális vagyok, meg mondom én hogy találkozzunk akkor meg hirtelen váltás. És ilyenkor zavar az hogy tudom milyen az mikor személyesen a csajt nem érdeklem, de rajta 1 rossz jelet nem láttam. Ilyenkor meg az idegesít fel hogy mi lehetett a baj, és változhatott meg 1 nap külön töltött idő alatt.
2016. máj. 13. 20:10
 5/9 anonim ***** válasza:
Tőle kellene megkérdezni. Talán csak nem akar megbántani, vagy rosszak a tapasztalatai ilyen téren, vagy csak rutintalan.
2016. máj. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem simán lehet, hogy eddig is zavarta valami, csak nem merte mondani neked, mert mondjuk nem akart megbántani.

Az ,hogy többször is randizott veled, az jelenti, hogy valamennyire bejöttél neki, ès több esélyt is adott a dolognak.

2016. máj. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jaj hagyjuk már ezt a "nem akar megbántani" szöveget ez a legnagyobb baromság a világon. Egyszerűen nincs benne annyi bátorság és gerinc, hogy egyenesen megmondja mi a helyzet. De nyugi, a nők legtöbbje ilyen, legalábbis én kb. csak ilyenekkel találkoztam. Mellesleg épp hogy ezzel bánt meg jobban.. húzzák az ember agyát, meg reménykedik az ember hátha lesz még valami mert hát ugye nem mondott nemet. Ha egyből megmondaná, hogy bocs nem vagy az esetem, vagy nincs meg a szikra vagy mit tudom én egyből le lehetne zárni és tovább lehetne lépni. De a legtöbb nő még ennyi fáradságot sem képes venni, de minek is tennék amikor úgyis jön a következő és aztán a következő jelentkező akikkel ugyanezt eljátszhatják bármi következmény nélkül...
2016. máj. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sajnos én is találkoztam már ilyennel,csak férfiban...Igaz,személyes találkozó nem volt,csak hosszas levelezgetés, sok közös témával, aztán miután láttuk egymást képen, nem volt képes megírni, hogy sajnálom,de nem jössz be (mondjuk attól még írhattunk volna egymásnak szerintem,de mindegy),csak lerázott azzal,hogy most ezért nem ér rá írni,most azért nem... Gondolom,hogy nem akart megsérteni, pedig én szeretem, ha valaki őszinte, és nem bántott volna meg azzal, ha leírja az igazat. Ez egy nagyon gyáva és gerinctelen döntés. Tényleg nem a világ a sz*r, hanem sok ember az,de túl kell rajtuk lépni, nem érdemlik meg, hogy rajtuk rágódj.
2016. máj. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy akiket sokszor hajtanak el, közösítenek ki, abban benne van, hogy nem akarja, hogy másokat pont ő bántson meg, mint ahogy őt sokszor megbántották, és lehet ez is nehéz, hogy kimondja, hogy bocs, nem vagy az esetem, mert nem szeret a másik oldalon állni. Szóval ez is benne lehet, ha valaki ezt így nem mondja ki. Volt idő, amikor én sem tudtam ezt így kimondani, mert bántónak éreztem. Én magányos gyerekként nőttem fel. Aztán megtanultam, hogyan lehet ezt finomabban fogalmazni. De még így is voltak olyanok, akik nem vették jól, vagy úgy gondolták, hogy biztos csak kéretem magam.
2016. máj. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!