Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem értik meg egyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem értik meg egyes férfiak, hogy irreleváns érv ez, hogy "kedves, rendes, normális vagyok"?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy itt sok pasi írja, hogy ő milyen kedves, rendes, udvarias, mégsem sikeres a nőknél. Szerintem ez rossz érv, mert ha CSAK A BELSŐT NÉZZÜK, akkor sem elegendő adat. Tekintsünk el attól, hogy az állítás igaz-e. (Itt jegyezném meg, hogy én már utasítottam vissza férfit azért, mert gyűlölködő volt, és szerinte mindenkit Dunába kellett volna lőni. Velem kedves volt, de szerintem az nem nagy cucc, hogy kizárólag velem embereli meg magát, az is számít, hogy másokkal kedves-e.)


Szóval: tegyük fel, hogy az állítás igaz, ezek a kérdező férfiak valóban kedvesek, udvariasak stb. (Tekintsünk el attól is, hogy szerintem ez amúgy alap, olyan, mintha én azért várnék hátba veregetést, mert reggel mosok fogat.) De ez mindösszesen 2-3 tulajdonság. Egy ember személyiségét rengeteg dolog meghatározza. Én nem állítom, hogy a külső ne számítana, de a kedvességen, udvariasságon kívül azért számtalan dolog létezik, ha ez igaznak bizonyul is. Pl. simán lehet, hogy ők valóban kedves, udvarias, lovagias férfiak, csak közben szemetelnek az utcán, vagy mindig késnek, esetleg álomvilágban élnek (ismertem ilyen srácot, aki színésznek készült, és semmi de semmi más nem érdekelte, és azt se vette észre, hogy már 10 perce máshol kéne lennie, mert a színházról beszélt), lehet rendetlen, élhet koszban (és nem a lakás minőségre gondolok), lehet, hogy affektál, vagy nem akar gyereket, vagy dohányzik, vagy mondjuk mindig kioktat, vagy pl. azt hiszi magáról, hogy tud énekelni, és leégeti magát az X Faktor válogatón (ilyen pasit is ismerek: tisztában van vele, hogy nem tud énekelni, de szerinte vicces, hogy szerepelt a tévében - egyszer nőnek öltözve is bement). Az, hogy valaki kedves, rendes stb. az csak 2-3 tulajdonság, és ha tényleg így is van, attól még számtalan tulajdonság lehet elriasztó. És ha megfigyelitek, nem is beszéltem még a külsőről, szexről stb.-ről.


2016. máj. 14. 20:20
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/91 anonim ***** válasza:
69%

Sajnos mast nem tudnak felmutatni, es ezzel probaljak eladni magukat. Bezzeg cserebe a notol bizonyara egesz sok mindent elvarnanak. :)


23L

2016. máj. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/91 anonim ***** válasza:
51%

Azért, mert a férfiak többsége nem ért a nőkhöz. Azt sem tudja, hogyan kell felszedni egy csajt, mert oda sem mer menni, mégis mit vársz tőle?


Én tegnap voltam kint csajozni a városban, egyáltalán nem voltam sem rendes, sem kedves, csak lazán odamentem két csajhoz, feltettem egy kérdést, mire ők megnyíltak.


Egy átlagos pasi azonban el sem tudja képzelni ezt a folyamatot, mert nem ért a csajozáshoz. Ennyi.

2016. máj. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/91 A kérdező kommentje:
Szerintem igenis előny, ha egy pasi kedves, rendes, jófiús. De mint írtam, ez nálam azt jelenti, hogy MINDENKIVEL az (vagy azzal, aki megérdemli). Előttem teheti a rendeset, ha közben bunkó a pincérrel, vagy megállás nélkül zsidózik. Csak két példa.
2016. máj. 14. 20:25
 4/91 anonim ***** válasza:
75%
Jajj 2-es te igazi nőcsábász lehetsz. Csak fele lenne igaz annak amit írsz. :(
2016. máj. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/91 anonim ***** válasza:
45%
Szerencsére nálam ez nem gond, mert én nem vagyok normális...
2016. máj. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/91 anonim ***** válasza:
85%
Ez kb. olyan dolog, amikor a nőktől megkérdezik, hogy mik az igényeik és csak ezt a 3 dolgot sorolják fel. Elég sok ilyen nő van és ezért nem kell csodálkozni, hogy sok ilyen érvű pasi lesz.
2016. máj. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/91 anonim ***** válasza:
25%
én mindenkivel rendesen és normálisan viselkedem, nem vagyok gyűlölködő...
2016. máj. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/91 anonim ***** válasza:
60%

A francba! Szoktam énekelni fürdőben és eldobtam egy túrórudis papírt az utcán.

Nekünk nincs jövőnk...

:/

2016. máj. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/91 anonim ***** válasza:
43%

"Jajj 2-es te igazi nőcsábász lehetsz. Csak fele lenne igaz annak amit írsz. :("


Miért lennék nőcsábász, azért mert odamerek olyan csajokhoz, akik tetszenek?


Megsúgom neked, hogy ez egyáltalán nem nagy teljesítmény, ha bemész egy szórakozóhelyre, ahol tinik vannak kb. ők is ugyanezt tehetik, tehát amit teszek az egyáltalán nem nagy dolog, sőt mondhatni természetes.


Természetesen érthető számomra, hogy vannak olyan fickók, akiknek egy nő megszólítása is valami egészen elképesztő teljesítmény, de már most szólok, hogy legyél tisztában valamivel: vannak olyan társaságok, ahol egyáltalán nem megy ritkaságszámba, ha valaki megkefél egy csajt hétvégén.

2016. máj. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/91 anonim ***** válasza:
55%

Talán mert a közbeszédben semmi mást nem hallanak, mint, hogy "elég, ha kedves, rendes és normális vagy, mert ezek azok az értékek, amik igazán fontosak", aztán néznek, mint borjú a részecskegyorsítóra, amikor ezek az értékek kb. semmit nem segítenek nekik.

Kelet-Ázsiában ezzel szemben nem titok, sőt közszájon forgó, már-már elcsépelt téma, hogy egy férfi igenis keressen egy valag pénzt, legyen menő autója, nézzen ki jól, legyen aktív társasági ember, egyszóval ott nincsenek véka alá rejtve a nők igazi elvárásaik, konkrétan pop dalok és filmek tucatjai szólnak arról, hogy egy férfi csak úgy juthat nőhöz, ha ezeket sikerül elérni, nem úgy mint nálunk, ahol a fiatal srácokat azzal hülyítik, hogy elég ha kedvesek meg illedelmesek, aztán amikor felnőnek és eljön a párválasztás ideje jól $eggre esnek, mert a kedvesség meg az illemtudás kb. annyit ér, mint egy békatalp egy tevén.

Ha egy fiú azt hallja egész élete során, hogy "nem baj, ha nem vagy gazdag, mert a lényeg, hogy légy kedves és megértő", akkor ne csodálkozz azon, hogy férfiként idegesek lesznek, ha ezek a kamu szarságok nem hoznak eredményt. Ázsiára visszatérve, ott a férfiaknak nincsenek illúzióik a nőkkel kapcsolatban, ott már a tizen egy-két éves fiúk is tudják, hogy mi kell a nőnek, míg nálunk a nyugati kultúrkörben még egy halom felnőtt férfi is hisz abban a hülyeségben, amit tanítottak nekik.

2016. máj. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!