Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy az ilyen nőknek jobban komoly párkapcsolatuk?

Figyelt kérdés
Sok férfival volt már szexuális kapcsolatuk, még is van egy párjuk vagy férjük és közös gyerekük. Én meg mehetek a becsületességemmel a fenébe, mert senkinek sem kellek.
2016. máj. 27. 06:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mar megint ez a hulye altalanositas...

Nekem is volt tobb ferfival szexualis kapcsolatom es megsincs senkim...aztaaa :D

Szoval embere valogatja

2016. máj. 27. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%

Azt kellene tudatosítani magadban, hogy minden ember a saját élete kovácsa. Ha nyitott vagy másokkal, más is nyitott lesz rád. Ha görcsölsz, stresszelsz, az meglátszik. Sablon duma, de ha egyszer így van. És tényleg minden fejben dől el, de nem akkor, amikor mondogatod magadnak, hogy "na jó akkor változtassunk" meg "most már pozitív leszek". Érezni fogod mikor változol meg, de ezen változtatni is csak te tudsz.


Ezt rá lehet húzni akármire. Mert ahogy írod, neked is van valami problémád, ami nem tetszik neked. Változtass valahogy a dolgokon, és akkor a problémád is megoldódik. De ez biztos nem napok/hetek alatt fog megvalósulni. Továbbá fel is kell ismerni mi a hiba az életedben.

2016. máj. 27. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért van az, hogy akárhányszor meg merek kedvelni valaki, az mindig megbánt ?


Én is tudok hasonlókat kérdezni, és értelmes válasz úgysincsen rá. Mondhatnám, hogy így hozta a sors de abban nem hiszek, szóval ez van. Remélem majd lesz máshogy is, ha meg nem akkor így jártam. Neked azt tudnám tanácsolni legyél önmagad, és csak olyannal kezdj aki megbecsüli aki vagy.

2016. máj. 27. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%

Nem azért, de a kérdésed nyelvtanilag úgy, ahogy van értelmetlen, értelmileg meg pláne!!


A becsületességed az egyetlenegy tulajdonságod, amit fel tudsz mutatni? Hát, akkor nem csodálom, hogy egyedül vagy, nem csak a becsületesség létezik az életben!


És mi van akkor ha pl. huszonpár évesen volt egy csomó férfival? Bulizott, kiélte magát. Most pl. harmincas éveire meg megkomolyodott és rájött, hogy a család az élet egyik legfontosabb dolga.


Miért olyan hihetetlen ez? Képzeld, az egyetlen állandó a változás maga!

2016. máj. 27. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
40%

Mindig azt gondoltam h felmutatni VALAKIT az nem nagy kunszt,foleg ha lany vagy.Leulsz a youtube ele es megtanulsz oltozkodni,sminkelni,flortolni,ezzel eljutsz egy valakiig.O majd elvesz felesegul,szulhetsz neki gyereket.Tadaaam.A nagy mutatvany akkor van ha Te Kedves Kerdezo nem elegszel meg egy Valakivel,hanem megismered magad,a vagyaidat,az almaidat,eljutsz az onismeret egy olyan fokara amikor keszen allsz megszerezni azt az embert aki Neked valo,Illik hozzad,Melto arra hogy a parod legyen,akivel huzzatok egymast felfele es nem vegetaltok egy akarmilyen kapcsolatban.Ehhez viszont nem eleg kiirni a gyakorira egy ilyen kerdest,tekintsunk el attol hogy se fule se farka.Az a No akirol sut h No es jol erzi magat a boreben,hogy tudja mit szeretne elerni es tesz erte,az bevonzza a boldogsagot,mert a pasik szeretnek egy ilyen nonek a jelenleteben lenni.Es meg itt is el lehet cseszerinteni egy rossz valasztassal.En nem azokra vagyok irigy akiknek van ferjuk vagy gyerekuk,azt szeretnem megtanulni hogy az a boldog allapot hogyan tarthato fenn sok-sok ideig.Az a muveszet.

Realis elvarasokkal es megfelelo kisugarzassal neked is lesz parod,mint itt minden olyan kerdezonek akik naponta kiirjak a nyafogo kerdeseiket.Bmi megtanulhato ami ehhez kell.

2016. máj. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
56%

Szóval a becsület szerinted az, hogy nem fekszel le senkivel, vagy max 1-2 pasival életed folyamán...?

Van némi fogalomzavarod, plusz meglehetősen lekezelő és pökhendi vagy, már ennyi alapján is.

Valószínűleg nem véletlen, hogy nincs senkid. Nézz kicsit magadba, lásd meg a hibáidat, fejleszd a személyiségedet.

2016. máj. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%

Nekem is volt már pár férfival szexuális kapcsolatom, mégis becsületes vagyok. A kettő nem függ össze. A csak szexre épülő kalandok, "kapcsolatok" idején ugyanis nem volt senkim, akinek el kellett volna számolnom bármiről is, a másik fél is egyedülálló volt, vonzódtunk egymáshoz, hát miért ne feküdtünk volna össze, ha erre vágytunk? Amint lett párom, tartós kapcsolatom, ez megszűnt, most vőlegényem van, és ha esetleg valaki megközelít (úgy kb évente egyszer), akkor azt visszautasítom, a viselkedésem támadhatatlan, hűséges vagyok és őszinte. Becsületes. Nem ez a lényeg.


Nekem azért van komoly párkapcsolatom, mert emberek között jól érzem magam, felszabadultan, könnyen ismerkedem, így természetesen könnyen jönnek a kalandok is, de nagyobb valószínűséggel találom meg azt az embert is, akivel lehet értelmesen tervezni. Ha sosem lépnék ki a házból, társaságban feszült lennék, visszahúzódó, akkor lehet, hogy én sem az esküvőre készülnék most, hanem bőszen védelmezném a megmaradt becsületem és erkölcseim, mert másba nem tudnék kapaszkodni. Így most boldog vagyok- vétettem hibákat az életben, voltak kalandjaim, nem mindig erkölcsösek, ezt tudom, de boldog vagyok, minden hiba és vétség oda vezetett, hogy most a nagy Ő oldalán éljem az életem. Nem tudom bánni, hogy nem vártam ölbe tett kézzel rá.

2016. máj. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hűha, látom sok a frusztrált szüzike, aki egyetlen érdemének azt tartja, hogy nem feküdt le senkivel :)

A becsületesség nem itt kezdődik. Inkább ott, hogy őszinte vagy a másikkal, nem játszol hülye játékokat. Sose mentem bele alkalmi kapcsolatokba, nem csaltam meg senkit, de akadt jónéhány kapcsolatom, ahol volt szex is, de hosszabb, rövidebb idő után kiderült, hogy nem illünk össze.

Most van egy csodás párom, akivel fél év alatt egyszer se veszekedtünk, mert mindent meg tudtunk beszélni normális hangnemben rövid időn belül. Nem vagyunk hibátlanok, de teljesen összepasszolunk.

Szóval ne másokra tereld a felelősséget, mert veled van a probléma. Lehet, hogy egy kis hisztérika vagy, esetleg flegma, éretlen.

2016. máj. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Micsoda szerencse, hogy nem kell hozzámenni feleségül az első gyökérhez, akivel lefekszünk. :D


Normális nő ezt így csinálja, ismerkedik, kapcsolatot kezd, van szex is, és ha a kapcsolat nem működik, akkor lezárja. De ettől nem fogja magát sem ribinek érezni, sem elásni és zárdába vonulni.


Nem kell kényszeresen őrizgetni a szüzességet, de nem is kell beleülni mindenbe... Van egy arany középút, amit tök egyszerű belőni: azzal szexelj, akivel kapcsolatban vagy, akit szeretsz. Kész, ennyi!


Aztán ha minden klappol, többek közt a szex is, érdemes hosszú távban gondolkodni: házasság és gyerek. Ehhez meg ugye kell egy férfi is, nem csak a nőn múlik.


Ha mindenben ilyen a hozzáállásod, alapvetően ilyen keserű és rosszindulatú vagy, akkor ne csodáld, ha nem lesz pasid, mert ez nem vonzó. Senki se akar egy házsártos házisárkányt elvenni. ;)

2016. máj. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!