Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehetne ismerkedni lányokk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehetne ismerkedni lányokkal normálisan élőbe?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy 3 éve nincs barátnőm és szeretném ha megint lenne...Internetes ismerkedést már abszolút kizártam mert az nem vállt be..Mivel barátaim nincsenek ezért nem nagyon mozdulok ki itthonról néha maximum betekerek a belvárosba este..
2016. jún. 13. 22:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Ott a kérdésedben a megoldás, hogy változtatsz az életmódodon és kimozdulsz. Szerintem nem nagy áldozat és erőfeszítés megtenned. Aztán keresel valami programot, koncertet, könyvtárat, parkot, plázát, szökőkutat, és nagyobb rendezvényt ahol ismerkedhetsz.
2016. jún. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez mind szép és jó amit leírtál de valahogy ahány lánnyal elkezdek beszélgetni mind kijelenti a legelején hogy csak "barátság"..Ebből picit már elegem van..Bevallom azt sem tudom mikor tetszek egy lánynak és mikor can az hogy teljesen hidegen hagyja a jelenlétem.
2016. jún. 13. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!