Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti tapasztaltatok ilyet társkeresőn?

Figyelt kérdés
Normálisan kinéző férfi vagyok (magas, sportos, jóképű). Ennek ellenére megtalálnak túlsúlyos nők is. Ez csak nekem fura? Úgy gondolom az a normális, ha mindenki a maga szintjén válogat. Én sem kezdek ismerkedést Nobel-díjassal vagy hollywoodi színésznővel.
2016. jún. 27. 12:56
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Vannak férfiak akik kifejezetten a duci nőket szeretik. Így azok a lányok akik rád írnak, reménykednek, hogy esetleg te is olyan vagy.
2016. jún. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
55%
Társkeresőn javarészt ilyenek vannak. Rengeteg elhizott telt nő van, nemkellenek senkinek és belesüppedtek a kockulás világába. Nekem is volt már ilyen, egyből lerohamoztak, betalált szinte mindenféle, akik nem tudni honnan ásták elő magukat.. :D de nyilván emberek ők is. egy szó mint száz.. a jó nők, nem szorulnak társkeresőre. nekik ott az élet ahol napi szinten 56000 bókot kap és 50 féle képpen szólitják le, adnak lehetőséget. Vagy van olyan oké, egyszer egyedül van, felregisztrál társkeresőre, fel tesz magárol minden fullos képet ami csak van, ott tölt kb 2-3 napot beszélget,mindenkinek minden szép és jót elültet a fülébe neten keresztül, mind eközben élőben is kapja a jeleket, összejön neki valami, vagy szimplán csak elhivják buliba, éli tovább az életét valakik mellett, a társkeresőre meg legközelebb csak félév múlva lép be újra, ha megint egyedül lesz. Vagy közben is be lépeget, de akkor már azt mondja hogy csak Unalomból van fent, meg elüti az időt.
2016. jún. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
31%
Kezeltesd magad öcsi, össze vagy esve. :]
2016. jún. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:

Nincs több elvárásom, mint amit magam is nyújtok, de ettől függetlenül a célközönségem magasabban van.

Van mikor összejön, többször nem.

Ha saját szinten mozog az már jó. Ha alatta(m) akkor valamiben nagyon meg kell fognia, különben nem lesz hosszú életű. :( Igen, meg fogom ölni. :D


23/F

2016. jún. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
88%
Valószínűleg reménykednek, hogy te is olyan típus vagy, aki a ducibb nőket szereti. Egyébként meg jogos az is, hogy ha te teszel önmagadért, hogy úgy nézz ki, ahogy, akkor a párod is hasonló legyen és ne hanyagolja el magát. Azért vicces, hogy ha én nőként gondolom így, akkor nekem esnek, hogy válogatós vagyok, és nagyok az igényeim, pedig én is úgy állok hozzá ehhez, ahogy te, a hasonló tetszik... :-)
2016. jún. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
76%

"Úgy gondolom az a normális, ha mindenki a maga szintjén válogat."

Szóval a kisportolt csak kisportolttal,a szemüveges csak szemüvegessel,a kisfaxú csak kismellűvel... Tudod nem csodálkozom hogy nincs párod,

2016. jún. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ezzel semmi baj. Sokan azt hiszik - legalábbis itt azt szűrtem le -, hogy ha túlsúlyos emberek írnak rájuk, akkor ő maga is csak annyit ér...

Ez van, ezt dobta a gép. :D

De had kérdezzem meg, ha egyszer ilyen adottságaid vannak, miért a neten keresel magadnak párt?

2016. jún. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
5, Szerintem is ez a normális. Nem értem azokat akik ezt másképp látják.
2016. jún. 27. 13:24
 9/33 A kérdező kommentje:
7, A társkeresős sztori az nem most volt. Egyébként személyesen is előfordul, szóval nem is a társkereső a lényeg.
2016. jún. 27. 13:27
 10/33 anonim ***** válasza:
A társkeresők erről szólnak, mindenki a vágyai alapján keresgél.
2016. jún. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!