Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Alacsonyak után a vékonyaknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alacsonyak után a vékonyaknak van a legrosszabb helyzete?


2016. jún. 28. 22:14
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
A kövéreknek rosszabb!
2016. jún. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Dehogyis... A mai fiatal csajok imádják a csontkollekció pasikat. Csak vágass mellé egy seprûsérót és legyél paraszt.

Az igazi nôk meg maradnak a normális férfiaknál, alkattól (bizonyos kereten belül) függetlenül.

2016. jún. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Aha, közben minden második kérdés arról szól, hogy a csajoknak miért csak a 40 kilós páva fiúk jönnek be. Döntsétek már el, hogy most akkor miért is utáltok minket tulajdonképpen :D

Mellesleg nekem pl mindig az egészségesen vékony pasik tetszettek (azért a csontjai ne legyenek ki), most a barátom olyan "fele-fele", a felsőteste izmos, a lába vékonyka. Akkor ő minek számít? :D

2016. jún. 29. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

#10 Én elégedett lennék magammal, csak úgy néz ki tényleg nem ez az optimális az embereknek


#11 Nézd meg a linkelt kérdést


#12-13: a felnőttek körében nem ez az általános (szerencsére)

2016. jún. 29. 01:23
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

"Ja, ezt a kérdést én is láttam. 190cm/100kg volt az átlag. Itt mindenki egy hegyi gorillával él?"


Nem vennék rá mérget, hogy voltak ott megkeseredett hím válaszolók is, akik csak azért beírogatták, hogy mindenki lássa az ő elméletüket támasztják alá a válaszok, hogy nem azért nincs nekik nőjük, mert gyökerek, hanem azért, mert alacsonyabbak 190-nél..

2016. jún. 29. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nem vennék rá mérget, hogy NEM* voltak ott megkeseredett hím válaszolók is
2016. jún. 29. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Amúgy nem tudom, 100 kiló azért nem hegyi gorilla... A barátom 75 körül van úgy, hogy mint írtam, a felsőteste izmos, bár az se felpumpált hatalmas izom, meg nincs kockahasa stb, a karja picit vastagabb, a lábain meg alig van valami a csonton és a bőrön kívül, szerintem a 100 kg azért nem az az igazi "kétajtós szekrény" típusú pasi :D
2016. jún. 29. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Oké a gyakori kérdéseken feltett kérdésre olyanol válaszoltak, akiknek magas párjuk van, de ha az utcára kimész láthasz példát arra, hogy alacsony srácok járnak valakivel. Az olyan alacsony lányok mint én (160cm) nem nagyon járnának 180 és afeletti sráccal.


NEM KÉREK ÜZENETET, NEM ISMERKEDNI JÖTTEM. KÖSZI

2016. jún. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!