Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az önbizalom hiányon és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az önbizalom hiányon és a magabiztosságon hogyan lehetne változtatni? Tudtommal ezek is elég fontosak a próbálkozásoknál.

Figyelt kérdés

2016. jún. 29. 11:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Sikerélményekkel. Amúgy a közhiedelemmel ellentétben nem az lesz sikeresebb a nőknél, aki tele van önbizalommal. Az lesz sikeres a nőknél, aki jól néz ki, és a sikerélmények hatására az önbizalma is megnő.
2016. jún. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Sikerélménnyel. Nem ismerkedésben elért sikerélménnyel, hanem akármivel. Bármilyen hobbi jó. Menj futni, és sikerélmény lesz, hogy szép lassan egyre többet bírsz. Rajzolj, vagy írogass magadnak novellákat, sikerélmény lesz, ahogy fejlődsz bennük. Tanulj valamit, hangszeren játszani vagy nyelvet, ezek is tudnak dobni az önbizalmon. Hozd ki magadból a maximumot suliban és/vagy munkában. Csinálj meg otthon minél több mindent. Vedd körül magad olyan emberekkel, akik mellett jól érzed magad, szabadulj meg az "energiavámpíroktól", akik soha semmi mást nem csinálnak, csak panaszkodnak, és téged is lehúznak. Csinálj olyan dolgokat, amiket élvezel, foglalkozz a hobbijaiddal.

Én ezeket próbáltam, nem tudom, hogy pontosan melyik segített, de régen kb az öngyilkosság szélén álltam, annyira utálatosnak tartottam magam, biztos voltam benne, hogy soha senki nem tudna szeretni (még barátilag se), aztán kicsit rendbeszedtem az életem, és megtanultam egészséges mértékben szeretni önmagamat. Rohadt nehéz, de nagyon megéri. :)

2016. jún. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Én is eléggé utálom magamat, sosem vagyok magammal megelégedve. Van hobbim: zenélek és írogatni szoktam verseket, meg mostanában kertészkedek és sütni, főzni tanulok.

Párkeresésnél még azt érzem hátránynak, hogy külsőleg egy lányhoz mérek mindenkit. És ha kiderül, hogy belsőleg is hasonló lenne, akkor maga lenne a főnyeremény. De nem szabadna ahhoz mérni mindenki mást. És így megint egy negatívum van próbálkozásilag.

2016. jún. 29. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!