Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan lány aki emiatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány aki emiatt nehezebben ismerkedik?

Figyelt kérdés

Aki az átlagnál csúnyábbnak tartja magát, és jön velük szembe mondjuk egy átlagos fiú, mit gondolnak róla?

Lehet, hogy olyat gondol egy ilyen lány, hogy az a fiú túl jó neki? Létezhet olyan, hogy mondjuk az adott fiú megszólítja, talán még jól meg is vannak de a lány mégis meghátrál, mondván nem hiszi el, hogy pont tőle akar valamit az a fiú. Meg hogy ő kevés hozzá.


Vagy egy átlag lány egy átlagon felüli fiúval ugyanez?

Például neked szakképzettséged van, neki meg 1 vagy több diplomája. Vagy gazdag vagy ilyesmi.. Ilyesmi helyzetben próbálkoztok azért? Aki próbálkozik az mit vár? Ha csak egy szex, akkor annyi de legyen valami, vagy pedig ha már próbálkozol akkor mindent vagy semmit alapon?


Azért kérdezem egyébként mert vannak dolgok amiben átlagosnak tartanám magam, van amiben azon felül és van amiben alatta. Ugye elsőre a külső ami feltűnik egy idegenben. Többször is volt már velem, hogy alapvetően átlagos vagy a társadalom által átlag alattinak megítélt külsejű lánynak amikor megláttam a tekintetét, nagyon durván megfogott és elgondolkodtam, hogy vajon milyen ember lehet és olyan szívesen megismertem volna. De aztán én is gyáva voltam :D


2016. júl. 25. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Persze, ezzel jómagam is gyakran találkozom, mivel meglehetősen gazdag vagyok és azok a lányok, akik igazán fontosak lennének nekem, egyszerűen meghátrálnak, amikor megtudják az anyagi helyzetem, bezzeg a pénzéhes ribiket alig tudom levakarni.
2016. júl. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egyik barátom megoldotta ezt a kérdést. Több mint egy milliót keres havonta de nem látszott meg rajta. Az anyjával él (még), autót is csak most vett egy hete, mikor már évek óta ez a helyzete. Az átlag ember nem igazán érti a munkáját így a fizetéssel sincsenek tisztában, azt meg soha nem mondja el senkinek, hogy mennyit keres. Az életén meg nem látszik. Max elmegyünk néha moziba meg gokartozni vagy étterembe, de ezekre a helyekre meg amúgy is mennénk, mint ahogy régen is amikor még diákok voltunk :) Lesz most egy horvátországi út is, szerintem az is abszolút belefér egy átlag baráti körnek ha osztoznak a költségeken szóval semmi különleges nincs aztán mégis... amikor megveszi az 1 milliós laptopot :D Mert az meg a munkájához kell. De egy átlag csaj ezt nem fogja észrevenni mert nem értenek hozzá. A gyerek amúgy régebben sokat gyúrt, már nem annyira de figyel magára úgyhogy jól is néz ki. Legjobb barátom. Mindig ott voltam a lányos ügyeknél és mindent elmesél, illetve hát megbeszélünk mindent mint ahogy barátok közt szokás. Kicsit (nagyon) katasztrófa a helyzet. De most úgy tűnik talált egy normális lányt :) Aki egyébként nem egy szépségkirálynő, nincs egyetemi végzettsége, de ettől függetlenül nagyon intelligens a gondolkodása. Látszik, hogy tényleg szereti. Biztos, hogy fogalma sem volt róla mennyi pénze van a srácnak. De most ez a másik oldal. Ennyire ne menjünk messzire.
2016. júl. 25. 21:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha az ember fél a csalódástól, akkor igen egyszerűen le tudja magát beszélni arról, hogy tetszhet valakinek...
2016. júl. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"meglehetősen gazdag vagyok és azok a lányok, akik igazán fontosak lennének nekem, egyszerűen meghátrálnak, amikor megtudják az anyagi helyzetem"

Sajnos ez teljesen igaz. Ha megtudják, hogy milyen gazdag vagy, rögtön azt hiszik, hogy kevesek lesznek melletted és nincs is sok esélyük nálad. És attól is félnek, hogy a valószínűleg szintén gazdag ismerőseid csúnyán fognak rá nézni a rosszabb anyagi helyzete miatt. Sőt, vannak olyanok, akik azt hiszik, hogy sok a pénzed, úgyis hűtlen leszel. Meg a csalódásokból adódó önbizalomhiány miatt nem bíznak már annyira másokban. Így inkább meghátrálnak.

Nehéz megküzdeni az előítéletekkel manapság, pedig nagyon fontos lenne.

2016. júl. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4 Ezzel nőként nem teljesen értek egyet. Picit általánosítod a helyzetet, vagy az eddigi tapasztalataid alapján írod ezt. Nem minden nőnek fontos a pénz és nem is hiszem, hogy a meghátrálásnak a pénz lenne az oka. Én úgy gondolom ez javarész önértékelési problémára vezethető vissza. Illetve az általad említett csalódások következménye.
2016. júl. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!