Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Srácok, van más is úgy vele,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, van más is úgy vele, hogy gyűlöli a csajozást magát? Fárasztó, drága és ami a legrosszabb, iszonyatosan lehúzza az ember egoját.

Figyelt kérdés
ráadásul nagyon kevésszer érzem azt, még teljes siker esetén sem, hogy igen, megéri a lány a vesződést...

2016. aug. 2. 17:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
akkor ne csináld. Senki sem tart a fejedhez fegyvert, hogy kötelező csajoznod. foglald el magad mással, járj prostizni, stb.
2016. aug. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%

"ráadásul nagyon kevésszer érzem azt, még teljes siker esetén sem, hogy igen, megéri a lány a vesződést..."


ugye tudod, hogy ez öncsalás? legalább magadat ne csapd be, és ne keress itt önigazolást!


ha VALÓBAN úgy lenne, ahogy írod, nem foglalkoztatna a dolog, nem a gyakori.hu-ra írnád ki, hanem azt mondanád, TÉNYLEG nem éri meg, és nem agyalnál a dolgon.


valójában itt az lehet, h. sz*r a magánéleted, nem jönnek össze egy lány sem, miközben nyilván nagyfokú szeretetvágy és intimitásszükséglet van benned, emiatt frusztrált és bánatos vagy, de ez az érzés kicsinál, kikezdi a maszkulinitásodat... ezért gyártasz köré egy fals ideológiát, hogy úgysem éri meg csajozni, mert ebben igazolva látod a kudarcaidat.


szerintem legalább magadat ne verd át, ismerd fel az érezéseidet, és próbálj változtatni a hozzáállásodon... vagy élj cölibátusban, a katolikus egyház már lasszóval szedi össze a papjelölteket, biztosan örülnének neked.

2016. aug. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
Na igen, több energia vész el benne mint amennyi visszajönne.. nem éri meg
2016. aug. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nem, tényleg nem érzem úgy, hogy a lányok megérnék a vesződést.

Pedig külsőre annyira nagyon nem válogatok(csak az elhízott lányokat kerülöm lényegében), de annyira jellegtelenek, sablonosak és üresek rendre, hogy mára letagadni sem tudom ott helyben a csalódottságomat és meg is kérdezte az utolsó lány, hogy mi a bajom.

2016. aug. 2. 17:54
 5/11 anonim ***** válasza:

Gyűlölni nem gyűlölöm, csak szimplán lusta vagyok rá, nem is nagyon szoktam így a szó szoros értelmében "csajozni".

Én eddig az összes lánnyal csak úgy spontán jöttem össze.

2016. aug. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az úgy még oké lenne ha meglenne a kölcsönös érdeklődés, és nem az azonnali itélkezés, ha valami nem olyan, vagy nem úgy adod akkor már egyből senkinek néznek. Hanem rendesen kommunikációval, nem is rohanva, találkozgatásokkal. Bár ez manapság nehéz, egy átlag nőnek futó szalagon jönnek a lehetőségek, igy neki nincs is veszteni valója, mert ha józsiból hiányzik valami tulajdonság, akkor ott a pista akiben meg van, ezen felül ha benne sincs valami akkor ott van még a janika
2016. aug. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
2-es Te egy állat vagy. XD
2016. aug. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem gyűlölöm, csak nem látom értelmét, hogy szétidegeljem magam a nők miatt, hisz a nekik úgyis mindig ugyanaz a pár férfi kell kizárolag. Ha meg nem tartozol közéjük, akkor csakis megaláztatásban lesz részed, abból meg nem kérek. Én csak sok sikert tudok kívánni nőknek a kevés férfihoz, aki elég jól néz ki, hogy szóba álljanak velük.
2016. aug. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

# 2

Ez nagyon szimpatikus hozzászólás volt, a lasszós részen percek óta kuncogok! :D

2016. aug. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Rengeteg ilyen tipusú pasi van,megnyugodhatsz. Szerencsére nem kötelező csajozni. Ha unod ak maradj egyedül! Valahol megértelek. Én meg a sok ietardáit szerencsétlen és ostoba pasit unom. Mégse nyavarjgok,hanem türelmessen ismerkedem!

N24

2016. aug. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!