Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Facebook társkereső csoportokb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

JohnnyBoy002 kérdése:

Facebook társkereső csoportokban van normális lány?

Figyelt kérdés
Írtam már jó párnak, volt akit ismerősnek is jelöltem, de nem írtak vissza. Nap mint nap rengeteg bejegyzést látok, hogy írjanak a férfiak, de azután nem írnak vissza. Tényleg ennyire ratardált mind vagy velem van a baj? :(

2016. aug. 3. 19:15
 1/7 Noren1989 ***** válasza:
100%

Nincs...Ők lájkgyüjtőgetők. Nem érdemes velük foglalkozni.


26/F

2016. aug. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hol is kezdjem...

Csekkold le a csaj idővonalát, a "pasik, jelcsizz,lájkolj lécci" kiírása alatti kommentelőket... Látod, hogy azoknak írt vissza. Azoknak az alpári, bunkó, hülye parasztoknak.

Az ilyen csoport a retardáltak gyűjtőhelye.

Néha azon röhögtem, hogy maga a csoport alapítója is segg hülye mindenből, de legfőképp nyelvtanból. Alig van olyan csoport aminek a nevét, vagy a leírását le tudják írni hiba mentesen. Normális nő nem csatlakozik ide...

2016. aug. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Ajànlom figyelmedbe Unfield: Hogyan csajozz facebookon videóit..erre csak ennyit mondok ;)
2016. aug. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ismerőseim, barátaim és a barátom bevallása szerint én normális lány vagyok és soha az életben nem jutna eszembe ilyen szutyok csoportokhoz csatlakozni. Szerintem felejtősek... Akkor már inkább valami olyasmihez hogy tetováltak csoportja vagy motorosoké vagy bááármi csak ne ismerkedős. Hallottam olyan párokról akik ilyen csoportban találkoztak. Persze fontos, hogy ne csak azért csatlakozz valahova hogy ismerkedj, hanem mert tényleg érdekel az adott téma. De egyébként összességében nem ajánlom a "csoportos" ismerkedést.
2016. aug. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Néha feldob a face ilyen csoportokat. Már a nevüktől röhögőgörcsöt kapok. Aztán ha látom, milyen ismerős tagja, már nem is csodálom. Értelmes ember ilyenbe nem lép be. Se férfi, se nő.
2016. aug. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs, és nincs is semmi értelme az ilyen csoportoknak. Én egyszer kezdő fészbúkos koromban (kb 2 éve vagyok fönt, azt is az egyetem miatt kellett) még csatlakoztam egyhez, de kb egy hét múlva le is íratkoztam róla. Mert az még csak hagyján, h alig volt csaj, meg aki volt is, az sem nagyon írkált, de az nálam totál kiverte a biztosítékot, h igénytelenebbnél igémytelenebb csávók béna, bunkó szöveg kíséretében töltögették fel a pélójukról a képeket... :-S
2016. aug. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azta!!mikre lehet hasznalni a fb-ot
2016. aug. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!