Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozzak vele? 28/N lent

Figyelt kérdés

28 éves nő vagyok, egy éve ért véget egy párkapcsolatom ( 5 éves, az első komoly). fél évig nem ismerkedtem, utána volt egy két randim, de vagy én nem kellettem, vagy nekem nem kellettek..Egy társkeresőn kezdtem ismerkedni, írt is nagyon hamar egy nálam 17 évvel idősebb, külföldön dolgozó fogorvos. Ő már feleséget szeretne családot, és nem is tagadja, hogy fiatalabb nőre van szüksége, aki még meg tudja neki adni azt, hogy több gyereke legyen. Minden anyagi biztosított hozzá, ezt nem is titkolja, rendszeresen küld képet a házairól, autóiról, és drága hobbijairól. Amúgy intelligens is, sportos, és kedves. Találkozni szeretne. EGy hónapja lelevelzünk, én annyira nem vagyok lelkes, mert bár hiába jóképű ( a korához képest, mégiscsak 17 évvel idősebb, és amúgy is messze van. Igaz, fél éve munkanélküli lettem,és a kisvárosban ahol élek nem sok lehetőségem van ( jó szakmám van, nyelveket is beszélek egyébként). Össze vagyok zavarodva a jövőmet illetően, még én magam se tudom pontosan, mit akarok. Szerintetek egy találkozást megér? Vagy ha már ennyire vonakodok, inkább hagyjam?

Ismerősöm szerint ( 40 éves nő egy rossz házasságban) fogjam meg az "aranytojást tojó tyúkot",amúgy is mr 28 vagyok, még megtehetem, hogy megkapok bárkit... de én társat szeretnék, nem egy "Vajna bácsit", bocsánat..

Mondom, sok bennem a zavar, de nem tudom, elülepszik-e ez magától, főleg, hogy munka hiányában most még a jövőmet se látom tisztán.


2016. aug. 25. 13:13
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
25%
Pénz beszél... és te is olyan lány vagy. Hajrá, találkozz vele.
2016. aug. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
9%
Pénz beszél.. Már nem elég az itthoni luxus, unalmas? túl keveset keresnek az itteni férfiak az elvárásodhoz?.
2016. aug. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Kihagytam, hogy elsősorban felnőtt nők véleménye érdekel, és nem megkeseredett fiatal srácoké!
2016. aug. 25. 13:26
 4/27 A kérdező kommentje:
Jó, pasiké is jöhet, de ilyen semmilyen, lekicsinylő kommenteket nem kérek...ha a pénzre hajtanék, akkor nem tennék fel itt kérdést, hanem már a gyémántokat nézegetném, milyet is kérek. Elsősorban a korkülönbség zavar, másodsorban pedig, hogy még nem látom a jövőmet, és nem tudom, érdemes e így ismerkedni. Pénztől függetlenül.
2016. aug. 25. 13:27
 5/27 anonim ***** válasza:
88%
Ha már most zavar a korkülönbség akkor később pláne fog. Amikor túllépi az 50-es kort te még a 30-asokat taposod. Nagy rá az esély hogy mások lesznek az igényei, a vágyai mint egy fiatal nőnek. Ha szerelmes lennél és nem zavarna téged a korkülönbség azt mondanám hajrá, de így inkább szerintem ne erőltesd van bőven fiatalabbak közt is jóképű és biztos anyagi hátterű. Ebből kifolyólag ha nem akarod bonyolítani a találkozást sem kéne erőltetni szerintem. 26/F
2016. aug. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
0%
Felnőtt nők úgy is azt erősitik köritve hogy ha van pénz a csávónak akkor persze simán, nyugodtan. Ezt a megerősitést akarod hallani? Te életed te döntésed, miért kell más Nőkre hagyatkozni? ennyire döntésképtelen vagy?
2016. aug. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
82%

Figyelj, nem vagyok a te helyzetedben, de ha megengeded, leírom a véleményemet. A 17 évet azt neked kell eldöntened, hogy sok-e. Tény, hogy nem kevés, viszont te is egy felnőtt nő vagy, ő is egy felnőtt férfi. Nem az van, hogy 16 éves kislány után futkos egy 33 éves faszi. Szerintem nálatok áthidalható lenne, pláne, hogy ő még szeretne gyereket, ahogy le is írtad. Ha te is szeretnél, akkor ez egy pozitívum. A pénzre nem térnék ki, úgy látom nálad nem ez a legfontosabb, nem is értem az előző válaszokat.. Ha jobban belegondolsz, munka akkor nem köt ide, szóval emiatt nem kell vacillálnod.

Én mindenképpen azt javaslom, hogy találkozz vele. Lehet, hogy nem néz ki, nem mondanád meg róla, hogy ennyi idős. Vagy lehet, hogy nagyon sznob, és nagyon veri a pénzére, és úgy már tudsz dönteni, meg alapból, megismered. Egy két találka nem a világ vége. Rossz esetben elvesztegettél 2 délután, jobb esetben megtaláltad a gyerekeid apját :D Szerintem megérné az a két délután.. 25/F

2016. aug. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Pont én is erre gondoltam, hogyha már most zavar a kora, akkor semmi értelme nincs a kapcsolatnak...
2016. aug. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól értem, még nem találkoztatok személyesen. Könnyen elképzelhető, hogy egyszerű átverés áldozata vagy, mert hacsak nem vagy külsőre kiemelkedően (és tényleg kiemelkedően) szép, akkor kicsit gyanús, hogy miért pont neked ír az idősebb, ugyanakkor jóképű és gazdag, de külföldön élő fogorvos.


Ha érdekel a férfi, akkor találkozz vele, de azt javaslom, hogy légy óvatos, és mindenképpen Magyarországon, nyilvános helyen, pl. egy kávézóban találkozz vele.

2016. aug. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
74%

#8-as vagyok. 29N a párom 39 és soha nem zavart, hogy 10 év van köztünk.

Persze tudom a 17 év sokkal több.


De amúgy, ha igaz, hogy gazdag fogorvos és Szerinted még jóképű is, akkor vele megtudod alapozni a jövődet, ha neked ez kell és még szimpatikus is a pasi, akkor találkozz vele. 1 próbát megér, de ezt most nem a pénz miatt írom, hanem, mert lehet, hogy elszalasztod a neked való társat.

2016. aug. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!