Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek a kb.35-45 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a kb.35-45 éves nőknek a netes társkeresőkön, donna-tonna testalkattal, szakmunkás végzettséggel vagy még azzal sem,1-2-3- gyerekkel a batyuban miért vannak hatalmas, szinte teljesíthetetlen elvárásaik a férfiakkal szemben?

Figyelt kérdés

Nők részéről a férfiak felé ezek az alapkövetelmények:


Legyen a hapsinak jó munkája, legyen sok pénze, nézzen ki nagyon jól, ja és természetesen 2 méter fölött legyen a magassága. Abba nem sok nő gondol bele, hogy az ő gyereke (mármint a nő gyereke)a férfi számára mindig egy idegen személy marad, és őt kell felnevelnie annak a férfinak, aki összeköltözik a nővel.


Sok nő azt írja, hogy nem apát keres a gyerekének, hanem magának társat. Akkor valószínűleg a vasárnapi ebédet a hapsi kifizeti a nőnek. :-)


(Egy család érzelmi, szellemi, gazdasági közösség.)



2016. szept. 3. 18:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Az én véleményem - remélem nem lesz túl sértő - a leírt nők ostobasága. A szakmunkás, súlyosan elhízott nők nem szoktak értelem terén az élvonalba tartozni - persze vannak kivételek, de sajnos a többséggel beszélgetni sem egyszerű. Az még hagyján, hogy műveltségük, világi ismeretik erősen hiányosak, de a butaságuk akaratossággal, "nekem ez jár"-al és a dolgok át nem gondolásával járnak. Sokuk az a tipikus megsértődős-dramatizálós típus akiket mindig áldozatok...


Nem is gondolják át, ezek milyen igények. Sajnos többségük egyetlen szórakozása a TV bámulása és ott nem igazán a jó dolgok ragadnak meg náluk. Leginkább a buta reklámok és a "neked ez jár!!!44" szlogenek.


Gyerek miatt sajnos a pénz is fontos, mert nagyon kell...


Sokuk pedig meg van győződve arról, hogy ő "jó nő" és/vagy nagyon kedves, ő a főnyeremény. Röhejesnek tűnhet, de tényleg így van.

2016. szept. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A koleszterin már annyira eltorlaszolta az ereket az agyában, hogy hallucinálni kezdett és Jennifer Lawrence-nek képzeli magát.
2016. szept. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Noren1989 ***** válasza:
Btw, elgurulhatott a szívgyógyszerük?
2016. szept. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

#2


Vagy csak olyan fogyasztótablettákat kapott, mint Sarah Goldfarb (Requiem for a Dream)

2016. szept. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen nők szokták mondani:


Én szeretem saját magam, engem úgy fogadjanak el.

Fogadjon el engem, olyannak amilyen vagyok.

Nekem a belső a fontos, nem a külső.

Nem számít mennyi pénzed van, mert nekem a belső a fontos.

+

Ego növelő idézetekkel,bölcsességeivel.

2016. szept. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
71%
Bár nincs gyerekem és az sem feltétel, hogy sok pénze legyen a leendő páromnak, de az miért baj, ha magas férfit képzel el magának valaki? Én 176 cm vagyok, hogy mutatna mellettem egy Danny De Vito szerinted?
2016. szept. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Hmm... Az elfogadas oda es vissza mukodik

Elso korben ami keres van h tartsa tiszteletbe azt h:

1. Nem rohanok randira azonnal mivel akkora mas programom van es varja ki azt az idot amire meg tudom szervezni

2. Nem adok meg elerhetoseget amog nincs szemelyes tali


A tobbi a szemelyisegen mulik

2016. szept. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
3%
Mit számít az hogy ki hogy mutat melletted 6-os.Amennyi pénzed ven úgyis széttennéd neki....
2016. szept. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Pénze van* bocsi elírtam.
2016. szept. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
69%
Mindent elárul rólad a stílusod, hogy ismeretlenül is gyakorlatilag leQrvázol.
2016. szept. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!