Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Úgy érzem, ha beledöglök sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem, ha beledöglök sem lesz senkim. Másnak is vannak ilyen érzései? Min próbáltok változtatni? F

Figyelt kérdés
2016. szept. 10. 20:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Van ilyen érzésem.Régebben, mikor még jártam szórakozni, ilyen problémám nem volt.Mostanság társkeresőn van csak alkalmam ismerkedni, de az meg más...Valahogy nem talál egymásra kereslet és kínálat, legalábbis nincs valahogy szerencsém mostanság.Aktívabban kéne ismerkednem tudom, ezt lehetne tenni és talán lejjebb adni az igényekből, az a baj, hogy nagyon idealista vagyok.De munka után többnyire hulla vagyok, el sem tudom képzelni, hogy utána még randizzak, nem tudom, hogy férne bele az időmbe még egy komoly kapcsolat is.
2016. szept. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
semmit. örülök és hálát adok mindennek, hogy nincs senkim
2016. szept. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem is szoktak lenni, mondjuk nálam eléggé hullámzó, van amikor pozitív vagyok, és úgy érzem, hogy szépen lassan ahogy gyakorlatot szereznék menne ez a dolog, van amikor meg teljesen pesszimista vagyok, és ugyanígy érzek.

Ilynekor vagy meg lehet próbálni elhesegetni a negatív gondolatokat, vagy pedig elfoglalni magadat valamivel egyedül.

2016. szept. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Tessek sportolni! Futas, kondi, box. Eloszor unalomuzes miatt, aztan hesegetni fogod a noket!

N

2016. szept. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#4


Kiskorom óta rendszeresen focizok, egy időben még versenyszinten is űztem. Szoktam kondizni, biciklizni is, és hidd el, nem ezen múlik.

2016. szept. 10. 21:51
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is ugyanezt érzem, és hiába próbálkoznék ismerkedni, soha nem kellek senkinek...:( 22/N
2016. szept. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is beleuntam a hiábavaló keresgélésbe.

elkezdtem futni járni, igaz, az nem párkapcsolat, de kondiban tart... Hátha összefutok egy értelmes emberrel, aki pont így gondolja...:D

2016. szept. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!